Recenze

  1. Matej Cizek ★★★★★

    Nemám dobrý důvod nedat pět hvězdiček. Na nic si to nehraje. Rychlý, efektivní a chuťově velmi dobrý + většinou se setkávám s příjemnou obsluhou. Makový řez s jablky je závislost.

  2. Simon ★☆☆☆☆

    Nepříjemná prodavačka, co mluví povýšeně se zákazníky a prodává spálené chleby. Starší prodavačka je v pořádku, ale ta mladší tam nemá co dělat. Obzvlášť když šidí zákazníky a potají jim dá zdravotně i chuťově závadné zboží , co by seriózní podnik vyřadil. P.S. fotka je poté, co jsme již seškrábali tu největší spáleninu.

  3. David 13CZ ★★★★★

    Krásný malý stánek, hned vedle u vestibulu stanice metra, ne zde pěkný a dostačující výběr. Mě zde nejvíce chutnají makové koláče, ty mohu tady velmi doporučit.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k PEKÁRNA KABÁT?

Trasu k PEKÁRNA KABÁT najdete zde odkaz

Advertisements