Vcera jsem si koupila v Kozomíně kuře, nalakala mě cena :-). Musim lépe cist vsechny popisky a vim ze je to i má chyba, tak je pozor na to!!!!! 1) na etiketě se dočtete, že akce je jen 12.12. - 14.12. :-) 2) nějak mě nenapadlo, že koupím 17.12. Kuře s trvanlivostí do 17.12., ten smrad 18.12. Byl fakt děs a problém co vařit je na svetě :-). Zdar palačinkám..... Tak bacha na maso z Kozomína
Fotografie
Recenze
-
cert net ★☆☆☆☆
-
Renata Matouskova ★★★★☆
Klasická Billa .Ovoce zelenina průměrné. Když máte štěstí tak je za pultem příjemná paní prodavačka.
-
Terezka Teruška ★★★★★
Krásný dobrý den všem. Prodejny Billa patří k mým nejoblíbenějším. Od té doby, co otevřeli provozovnu v Kozomíně, nejezdím nakupovat jinam. Jsem zde 5x do týdne, takže znám veškerý personál a nemám jedinou výtku. Všichni jsou skvělí, vstřícní a ochotní. Popravdě takovéto věci (hodnocení a komentáře), ale po přečtení jiných komentářů dělám vyjímku. Nevím, kam jezdíte Vy, ale Kozomín Billa to určitě není. Vřele tuto provozovnu doporučuji. Dávám 6 hvězdiček z 5-ti :-) Přeji Všem KRÁSNÝ DEN
-
David Novotny ★☆☆☆☆
08/2025 - běžná prodejna řetězce Billa ... obsluhovaný pult, objednal jsem si pana prodavače PEČENÁ KUŘECÍ KŘÍDLA ... když si nasadil rukavici, tak vznesl dotaz SMAŽENÁ nebo GRILOVANÁ? Říkám, že ta upečená ... A TEN .píp. ŽE NEMAJÍ PEČENÁ, neměl jsem chuť mu vysvětlovat že grilování je vlastně pečení, poděkoval jsem a odešel ... další "model" mě čekal na pokladně, bral jsem 2 koblihy z jedné přepravky a jeho dotaz byl: S ČÍM JE MÁTE? ... nevím nejsem prodavač ani Superman abych viděl co za džem je uvnitř. NO JEN SE PTÁM ABYCH VÁM TO DOBŘE NAÚČTOVAL. Tak mu říkám, máte jednotnou cenu u koblih 9,90 ... takže asi problém nebude ... Tak sem do této prodejny už NIKDY
-
Martin Bacik ★☆☆☆☆
Nová prodejna ale očividně s katastrofálním vedením. Zboží v regálech naházené, přemíchané, lahve s pitím naházené v celku v balení ze skladu, musí si to rozebrat zákazník. Plechovky v chladících boxech nedoplněny přes týden. Večer vypnuté samoobslužné pokladny, na kase jediná prodavačka co z poloviny spí, fronta přes půl prodejny. Po 20 minutovem čekání lidi značně nervózní ale snaží se být slušní, odsekávaní prodavaček jim to značně komplikuje. Děje se to denně už od otevření a vedení to má na háku. Asi si budeme muset počkat až tam centrála udělá po roku nějaký audit a dosadí tam schopné lidi.
-
Anna Čierná ★☆☆☆☆
Doporučila bych zaměstnancům v pracovní době pracovat a ne si povídat. Byla jsem na samoobslužné pokladně a pokladna si vyžádala asistenci, paní prodavačka měla moc práce povídáním s kolegou a i přes několikanásobnou urgenci pana od security k asistenci nereagovala. Od paní prodavačky jsem ještě dostala vynadáno, protože jsem se po 5 min. Čekání rozhodla přejít na klasickou pokladnu (zde byla paní pokladní milá a příjemná) - příště míň povídání a víc pracování ;).
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Supermarket BILLA?
Supermarket BILLA se nachází na adrese Rudolfa Diesela, 277 45 Kozomín-Úžice u Kralup nad Vltavou, Česko
Jaké je telefonní číslo Supermarket BILLA?
Můžete kontaktovat Supermarket BILLA na čísle +420 800 153 976
Jak se dostanu k Supermarket BILLA?
Trasu k Supermarket BILLA najdete zde odkaz