Recenze

  1. Margareta Lachmanová ★★★★★

    Super opravna aut, skvělý přístup k zákazníkovi, doporučuji!

  2. Milos ★★★★★

    Mám rád čestné přímé jednání a kvalitně odvedenou práci a s tím jsem se zde zatím vždy setkal proto mohu jen doporučit dalším zákazníkům.

  3. David Vychodil ★★☆☆☆

    vozidlo jsem zde měl 3x kvůli stejnému problému, začalo to v zimě 2023 auto mi táhlo doprava a špatně brzdily zadní bubny, po udělání geometrie a výměně čepů mi bylo řečeno zě auto táhne kvůli zimákům a že když to zkoušely na letních jelo rovně, v zimě jsem moc nejezdil tak jsem to neřešil, na jaře po přezutí na letní auto stále táhlo a při přezouvání jsem si všiml že přibržďují zadní bubny, oboje jsem řekl při mé 2. návštěvě a bylo mi řečeno že se na to podívají nakonec mi nebylo nic naůčtováno a auto vráceno že už je v pořádku. No že by jelo na 100% rovně mi nepřišlo ale budiž, bubny mě nenapadlo zkontrolovat, bohužel jsem jel delší cestu a po asi 60km jsem ztratil veškerý tlak v brzdovém pedálu, když jsem vystoupil zadní bubny byli vařicí (jel sem po rychlostní silnici bez jakéhokoliv brždění tak 30min) a bublala na nich barva. Při 3. návštěvě kdy mi bylo oznámeno že při předešlé musel technik přehlédnout zaseknuté táhlo ruční brzdy, táhla vyměnily i včetně prasátek brzd nakonec mi nebylo nic účtováno a auto jsem měl ve stejný den zpátky, pak ještě malinko táhnulo doleva (asi z předchozí korekce) ale to už jsem šel jinam.

  1. Tereza Vyskocilova ★★★★★

    Nedávno jsem navštívila autoservis a musím říct, že jsem byla naprosto ohromena kvalitou služeb, které jsem zde obdržela. Personál byl neuvěřitelně přátelský a profesionální, ochotně mi vysvětlili vše, co bude potřeba na mém voze opravit, a odpověděli na všechny mé dotazy. Oprava byla provedena rychle a s maximální pečlivostí. Tento autoservis můžu jednoznačně doporučit všem, kteří hledají spolehlivé, rychlé a cenově dostupné služby. Jsem si jistá, že se sem budu vracet pokaždé, když bude můj vůz potřebovat údržbu nebo opravu. Velké díky celému týmu za jejich skvělou práci!

  2. Jan Znamenáček ★☆☆☆☆

    Dne 30. listopadu 2023 mně bylo předáváno vozidlo po výměně čelního skla, přičemž krycí lišty skla zjevně nebyly do sebe správně napasovány viz fotografie. Při předání jsem tuto závadu ihned úspěšně reklamoval a oprava vozidla se zpozdila o jeden den. Až na základě této mé reklamace mně vozidlo bylo předáno s doléhajícími lištami. Po ujetí cca 5000 kilometrů na konci června 2024 při cestě na dovolenou mně lišta při jízdě odlétla. S ohledem na předchozí špatně odvedenou práci jsem přesvědčen, že lišta byla špatně přidělána nebo byly použity nekvalitní náhradní díly. Rozhodl jsem se tedy pro reklamaci, přičemž servisním technikem byla telefonicky reklamace zamítnuta s tím, že se to stává běžně a mohl jsem si to způsobit v automyčce od kartáčů. Servisního technika jsem informoval, že do automyčky nejezdím a nepřijde mně standardní, že po této ujeté vzdálenosti část jejich práce za jízdy odlétne z vozidla. Zároveň jsem ho upozornil na jejich předchozí problémy s instalací lišty a jak se mně tehdy vozidlo pokusili předat. Technikovi jsem ještě zaslal pro připomenutí fotografie, jak jim lišty nešly správně nainstalovat, avšak toto již zůstalo z jeho strany bez odpovědi a přestal semnou komunikovat. S ohledem na uvedené skutečnosti nedoporučuji výměnu autoskla v tomto servisu, neboť práce nebyla provedena kvalitně a reklamace nebyla uznána.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Autonoma s.r.o.?

Autonoma s.r.o. se nachází na adrese Karlovarská 6, 273 64 Doksy-Doksy u Kladna, Česko

Jaké je telefonní číslo Autonoma s.r.o.?

Můžete kontaktovat Autonoma s.r.o. na čísle +420 312 692 042

Jak se dostanu k Autonoma s.r.o.?

Trasu k Autonoma s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements