O nás

Solárium v Berouně jsem navštívila minulý týden. Musím říct, že základ opálení mám od moře, ale už po druhé návštěvě jsem opálená.

Advertisements

Recenze

  1. Lucie Zackova ★★★★★

    Navštíveno minulý týden a tento znovu. Musím říct, že základ opálení mám od moře, ale už po druhé návštěvě jsem opálená tam kde jsem nebyla.. obsluha ochotna, poradí, nic nenutí, ale pomůže, když chcete. Za nás super!

  2. Tomas Becica ★★★★★

    Nevím co máte za zkušenosti jak tady píšete tak je to solárium příšerná. Ale sám za sebe můžu říct že jsem byl na solárku právě tady po několika letech paní která tam byla nevím jestli je majitelka ale naprosto profesionální a lidský přístup to je jedna věc druhá věc je to že jsem šel na 10 minut a byl jsem nebo dneska jsem opálený jak od moře. Možná byste měli Každý z vás přemýšlet nad tím Jakou máte pigmentaci velmi důležité ale za mě to solárium není vůbec špatné

  3. Lucie Kozlová ★☆☆☆☆

    Nejhorší solárko kam sem kdy chodila,od loňského roku neustále nějaké problémy.kazde solárko má nějakou vadu ,bud solárko nehřeje,byla mi tam doslova zima. Blikající trubice, u dalšího nejde panel.... bohužel jen samé sliby že vše opraví.ale paní majitelka na to doslova kašle,a když jsem chtěla ukončit permanentní kartu,tak mě Odmítli že se peníze nevrací.tak jsem tomu dala půl roku pauzu ale bohužel vše jak bylo .takže už jsem se nedala a nechala si peníze vrátit .Hrůza

  1. Zaneta Ladicova ★☆☆☆☆

    Bohužel příšerná komunikace s paní MAJITELKOU absolutně neprofesionální pristup při řešení nefungujíciho solaria . Když jsem chtěla vratit platbu bylo mi odkázáno ze uz nemam v životě jejich solárium navštěvovat solarium nefungovalo na dotyk pro snížení ventilace bylo to tam jak keby dam hlavu ve fukaru veškeré recenze posouvam dal a doufam ze se paní majitelka uvědomí ze někteří lidé šetří kazdou korunu aby si mohli dopřát trosku relaxu a místo toho dostanou nekvalitni službu a neprofesionální nepřátelsky servis . Absolutně nedoporucuji za ty ceny si zajedu na zlicin a nebo raději obvolam velké solaria nech otevřou ciste přátelské fungující prostředí v beroune ‼️

  2. Gabriela Veigertova ★☆☆☆☆

    Toto solárium opravdu nemohu nikomu doporučit, škoda, že nelze dát méně než jednu hvězdičku! Začátkem února tohoto roku jsem si zde koupila krém do solária s datem expirace v květnu roku 2019, řešení reklamace příšerné, obsluha solária nemá kompetenci cokoliv řešit a majitelka solária, která sice kompetenci má, nic neřeší. Po déle než měsíci reklamace stále není vyřízena, majitelka mě nekontaktovala, obsluha solária mi sdělila, že reklamace je zamítnuta a že nemají povinnost mě o tom informovat. Když jsem telefonicky kontaktovala majitelku, její chování nemohu označit jinak než za hulvátské do té doby než mi položila telefon a přestala komunikovat úplně. Takže pokud mám shrnout celkově návštěvu tohoto solária, zaplatila jsem zbytečné dva vstupy, namazala jsem se dvakrát bezmála tři roky starým krémem, po kterém jsem měla vyrážku, mnohokrát jsem se rozčílila a ještě stále jsem nedostala zpět peníze za prošlé zboží. O tom, jak to v soláriu chodí i v jiných ohledech (hygiena, výměna trubic apod. ) si lze jen domýšlet, když však vidím, kdo toto solárium vede, tak jsem ráda, že na základě této zkušenosti už tam nikdy nepůjdu.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Solárium Beroun - Ergoline?

Solárium Beroun - Ergoline se nachází na adrese 4, Palackého 215, Centrum, 266 01 Beroun-Beroun 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Solárium Beroun - Ergoline?

Můžete kontaktovat Solárium Beroun - Ergoline na čísle +420 602 620 055

Jak se dostanu k Solárium Beroun - Ergoline?

Trasu k Solárium Beroun - Ergoline najdete zde odkaz

Advertisements