Recenze

  1. Zdenek Zatloukal ★★★★☆

    Nová NEUROLOGIE - Kladno : PROFESIONÁLNÍ Operátorky Prim . na Oper.sále + Sestry ........ ALE na pokojích PEČOVATELKY - KATASTROFÁLNÍ . Z nemocí ALS, - NA Vozíčkju mé hnaly ať si Dobéhnu na Jídlo !!! Absolutné Neznalé , bažant plný , žádná Pomoc ...... .. !!! Řečiřečiřeči . Jestli to Jisté Dámy nebaví , starat se o pacienty , tak ať to Neďélají

  2. Marcela Hašková ★☆☆☆☆

    Neurologie, amb.bolesti/hlavy. Doktorka úplně odpojená. Do zprávy nenapsala nic z příznaků. Takže je nebrala v potaz. Žádost o vyšetření po roce ignorována. Jenom si založí kartu a vedou Vás v ambulanci na body. Sestřičky mi přijdou úplně stejné. Úplně odpojené. Zcela jednoznačně nedoporučuji. Konzultace v Motole. Doporučili znovu vyšetření a další postup. Zajistila jsem si jinou ambulanci neurologie. Když jsem četla ty hodnocení zde, zjistila jsem, že to není mnou a tak jsem jednala. Tady mně opravdu uvidí už jen v nejkrajnější nouzi. Děkuji dalším lékařům na CAM. Nikdy žádný problém.

  3. Kateřina Válková ★☆☆☆☆

    Empatie doktorky nula, každý z oddělení vám řekne něco jiného a nevyléčí vám vůbec nic. Magnetická rezonance a dál si to řešte kde chcete. Nedoporučuji.

  1. Silvia Dzvoníková ★☆☆☆☆

    Hrůza, kdybych měla jinou moznost, nejdu tam. Dole v ambulanci byly milý a vzali mě i když jsem neměla doporučenku, protoze jsem měla bolesti. Ale nahoře v ordinaci katastrofa. Mám malé dítě a nemám možnost hlídání , takže syn šel semnou. Celou dobu seděl v kočárku a hrál si. Doktorka nepříjemná od začátku, výsledky z magnetické rezonance prý ok, asi ji nepříjde důležité, že mám mírně vyhrezlou plotýnku. Vůbec mě o tom neinformovala. Dozvěděla jsem se to až od lékaře na ortopedii. Když jsem odmítla obstřik, protože bolesti už jsem neměla (pouze brnění nohy), tak mě seřvala, že odmítam její léčbu a pak proto ma plnou čekárnu lidí. Tá injekce mi akorat znova spustila bolesti. Do tý doby to už nebolelo. Nedivím se, že lidi na tuhle nemocnici nadávaj, když zaměstnávají takové lidi.

  2. Zd Kapr ★☆☆☆☆

    doktoři super-zatím- nejhorší jsou sestry, které neplní nařízení lékařů

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo NEUROLOGIE?

Můžete kontaktovat NEUROLOGIE na čísle +420 312 606 233

Jak se dostanu k NEUROLOGIE?

Trasu k NEUROLOGIE najdete zde odkaz

Advertisements