Krásná nová prodejna, která stojí za návštěvu a to i když nic nakoupit nepotřebujete:D
Recenze
-
Hana Pazderková ★★★★★
-
Renáta Kopanicová ★★★★★
Ráda bych se podělila o velmi pozitivní zkušenost s prodejnou Akva Zoo Lovosice. Už při vstupu na mě dýchla příjemná atmosféra a bylo znát, že zde panuje láska ke zvířatům i profesionální přístup. Obsluha byla nesmírně milá, vstřícná a ochotná. Na všechny mé dotazy odpovídali s úsměvem a velkou trpělivostí. Je vidět, že prodavači mají opravdu kvalifikované znalosti – ať už se jedná o akvaristiku, teraristiku nebo péči o domácí mazlíčky, vždy mi dokázali poradit fundovaně a ochotně. Velmi oceňuji individuální přístup a ochotu pomoci nejen s výběrem zboží, ale i s radami do budoucna. Navíc mají prodejnu skvěle zásobenou, takže jsem zde vždy našla, co jsem potřebovala. Určitě se sem budu ráda vracet a mohu Akva Zoo Lovosice s klidným svědomím doporučit všem milovníkům zvířat.
-
Barča Nováková ★☆☆☆☆
Dobrý den, dne 19.7.2025 jsem přišla pro pomoc s dokrmením 10denního mláděte činčily. Bylo mi výslovně řečeno, že mléko není vhodné a mám použít tekuté seno. Mládě po několika dnech uhynulo. Veterinář i odborné zdroje potvrzují, že činčila v tomto věku potřebuje mléko, nikoliv rostlinnou kaši. Jde mi o to, aby se to nestalo jinému zvířeti. Nenechalvejte sk tam od nich poradit s čímkoliv. Už nikdy tam nepujdu Přikládám ještě reakci na odpověď níže.. Další recenze ode mě, bohužel zkušenost se zverimexem i jeho vedením byla velmi negativní. Po nákupu doplňku stravy pro mé zvíře a následné události, kdy došlo k jeho úmrtí, čímž netvrdím, že za něj mohou výhradně zaměstnanci, jsem se ale na základě NEODBORNÉ rady zaměstnance rozhodla napsat další recenzi. Reakce firmy na mou zpětnou vazbu mě totiž opravdu překvapila svou tóninou, obsahem i tvrzením, že údajně NEPOCHYBILI a jsou SKVĚLE vyškoleni. Stačilo uznat chybu, že jejich rada opravdu nebyla BEZ POCHYBY a že nebyla ODBORNÁ. Rozhodla jsem se firmu kontaktovat přímo e-mailem, abych situaci objasnila a projednala. Odpověď, kterou jsem obdržela, mě velmi zklamala – nejen kvůli jejímu formálnímu stylu, ale především kvůli tomu, že firma odmítla jakoukoli odpovědnost a komunikace mi přišla necitlivá. Chápu, že ne všechno lze jednoznačně prokázat, ale způsob, jakým firma jedná v krizových situacích, považuji za důležitou informaci pro ostatní zákazníky. •Protože až přijde například zákazník, co má několikadenní kotě a místo dokrmovacího mléka dostane na dokrmení kapsičky či konzervy, taky zaměstnanec vůbec nepochybil a vše je v pořádku? A byl by to uplně stejný případ, stejné pochybení. A já nechci, aby další zákazník měl problém se zdravím svého zvířete kvůli špatné radě zaměstnance. O to mi jde. Né odpovědi typu “my jsme nic špatně neporadili”.
-
Terka Hotová ★★★★★
Dobrý den, po nemilích zkušenostech s prodavači na Soutoku jsem šla do Lovosic. Překvapila mne příjemná a milá obsluha. Kdykoli vejdete do prodejny najdete usměvavé prodavačky, milé a ochotné. Pokud něco nemají snaží se zajistit. Nedá mi to a musím reagovat na některé recenze: Pokud mi mládě nepřímá potravu nejdu pro radu do obchodu,ale na veterinu kde lékař doporučí mléko nebo jinou výživu! Ono svádět úmrtí na obsluhu je laciné a jednoduché, ale je to jen Vaše zodpovědnost a přístup k Činčile. Ano hodně zverimxů má problém s velikostí ubykací pro zvířata. To není v moci obsluhy, ale společnosti. Do obchodu chodím moc ráda i za milou obsluhou. Společnost by mohla prodavačkam na Soutoku vysvětlit jak se chovat k zákazníkům ( koulení očí, znechucené obličeje a nesprávné odměřování červů ).
-
Nela Bednářová ★★☆☆☆
Před 2 měsíci jsem kupovala rybičky a rostliny do akvária a super, obsluha poradila .. nebo nedoporučila nějaké rybičky k těm co mam. Ale poslední nakup kdy jsem kupovala nějaké nějaké doplňky do akvária…. Betta mrtvá v akváriu , teda to není ani akvárium , nějaká kostka kde de pomalu neotočí, a dva králíci ve výběhu 50x50 nebo kolik to má… což není problém obsluhy ale jako masakr… se mi chtělo brečet. Celá AKVAZOO by se měla zamyslet, jak se chová ke zvířatům. Pokud nemám dostatečný prostor pro králíky , tak je na prodejně neprodávám!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa AKVAZOO Lovosice?
AKVAZOO Lovosice se nachází na adrese Siřejovická 11/32, Lovosice 2, 410 02 Lovosice, Česko
Jaké je telefonní číslo AKVAZOO Lovosice?
Můžete kontaktovat AKVAZOO Lovosice na čísle +420 413 033 005
Jak se dostanu k AKVAZOO Lovosice?
Trasu k AKVAZOO Lovosice najdete zde odkaz