Dnešní neočekávaná návštěva ambulance Pro nás byla velmi příjemným překvapením. Jsme z Prahy a jsme zvyklí na pohotovost na Bulovce. Nedá se to vůbec srovnat. Sestřička byla neuvěřitelně příjemná a pan doktor hodný a milý. Skoro vůbec jsme nečekali a pomohli nám takže za mě moc dobře odvedená práce. Děkujeme
Recenze
-
Petr Pešula ★★★★★
-
Ivy Beads ★☆☆☆☆
S detskou ambulanci jsem velmi nespokojena. Respektive s paní doktorkou Jořinou Štrobachovou. Arogantní, ironická, krajně nepříjemná. Prijela jsem na ambulanci se 4letou dcerou, v nedeli v 18h. Před 14dny mela Salmonelu, takže absolutně vyčerpaná po nemoci , nyní pres dva dny 39 horečky a bolest v krku taková, že nepohla polknout hlt vody. Byla uplne prazdna cekarna, vzali nas behem chvile. Sestřička nás mile uvedla. Pani doktorka vysetrila dceru vterinovym kouknutím do krku a konstatovala, tak s tímhle byste určite vydržely do rána k praktikovi. Jen mi rekla, zanět nosohltanu, antipyretika a ať koupím v lékarně "cucadla" a ráno ať si dojdem na stěr ke své lékařce. Na mé otázky reagovala s arogancí. Takže jsme nakonec vyuzily službu lékař na telefonu od ZPMV. Tuto ambulanci nedoporucuji. Jedte radeji jinam.
-
Michaela Bekrova ★★★★★
Velice děkujeme MUDr. Majerové i paní sestřičce za pomoc. Syna důkladně prohlédly, předepsaly léky, postupovaly pečlivě. Jednání milé a vstřícné. Čekali jsme jen pár minut.
-
Ondřej Matějka ★★★★★
Navzdory negativním recenzím, pro mě s tříletou dceru dnes veskrze pozitivní zkušenost. Kolečko Recepce -> Dětská ambulance -> ortopedická ambulance bez komplikací, s minimálním čekáním (na ortopedii plná čekárna), všichni velice milí a ohleduplní.
-
Simona Míčková ★☆☆☆☆
Již nikdy více, s plačícím kojencem nás nechala paní doktorka čekat půl hodiny, jelikož do čekárny přišla její známá. Vůbec nám nepomohla a její znalosti neodpovídají. Jako třešničku nám napsala špatnou lékařskou zprávu.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Dětská ambulance?
Trasu k Dětská ambulance najdete zde odkaz