Recenze

  1. Romana ★★★★★

    Chodíme pravidelně a vždy si skvěle s rodinou pochutnáme a to ani nemluvím o úžasné a milé obsluze

  2. Vítek Vejr ★★★★★

    Skvělá obsluha, příjemné dámy. Doporučuji! :)

  3. Martina Teluchová ★★★★★

    Velmi nám chutnalo. Prostředí příjemné. Obsluha na jedničku.

  1. Pavlík Slámů ★★★★★

    Dnes jsem si konečně pochutnal na vyborném jídle,obsluha se nám věnovala a byly milé prodavačky, všem doporučuji....

  2. Lukáš Štěpaník ★☆☆☆☆

    Paní za pultem arogantní,když po ní člověk chce nějaké jídlo jestli by šlo tak nevyjde vstříc zákazníkovi viz .místo hranolek. br.kase prý to nejde a ani sem nestačil dokončit objednávku a řekl jsem že to nejím už hned začala obsluhovat jiného zákazníka. Poté normálně stojí u pultu a jí jídlo z nádob kterým nabírá zákazníkům. Žádné rukavice ani nic podobného při nandavání jídla apod . Zásadně nedoporučuji. žádná hygiena nic. Už nikdy víc

  3. Václav Hába ★★☆☆☆

    Z hlediska jídla to za ty peníze není vůbec špatný, chuťově jsou jídla dobře kořeněná i osolená. Jedl jsem zde celkem 8x, abych mohl dát objektivní recenzi, pokaždé jsem měl jiné jídlo a nestalo se mi, aby mi pokrm nechutnal. Někdy bylo jídlo možná lehce studenější, ale dalo se to. Jediný a docela závažný problém jsem měl s obsluhou, personál je katastrofický, chování k zákazníkovi je příšerné. Jedl jsem zde jednou v 19:30 večer, jídlo jsem dostal, ale člověk, co byl za mnou, již ne, protože údajně vaří pouze do 19:30... Z mého pohledu si myslím, že by tedy restaurace měla mít napsáno, že má otevřeno do 19:30 a ne do 20:00. Důvodem je 100% totéž, co se děje v celé republice, a sice, že do 20:00 má restaurace, ale i personál, a oni tam opravdu určitě déle než do 20:05 nebudou, proto radši zákazníky vyhodí s tím, že vaří do 19:30. Já být majitelem podniku, kde by my personál vyhazoval hosty s tím, že vaří pouze do 19:30, i přes to, že bufet - podotýkám bufet! To je podstatné, i se tak jmenuje, nejde tedy čistě o restauraci, kde by se to případně dalo pochopit - má otevírací dobu do 20:00, určitě propustil, a dokonce přes 3 vytýkací dopisy, bez odstupného. Nebyla to jediná negativní zkušenost s personálem, ale to bych zde mohl popsat román. Tedy co se týče jídla, doporučuji, ale optimálně objednat třeba přes Foodoru, aby jste nemuseli přijít do kontaktu s personálem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa BUFET.CZ Most?

BUFET.CZ Most se nachází na adrese Radniční 3400, 434 01 Most-Most 1, Česko

Jaké je telefonní číslo BUFET.CZ Most?

Můžete kontaktovat BUFET.CZ Most na čísle +420 602 408 129

Jak se dostanu k BUFET.CZ Most?

Trasu k BUFET.CZ Most najdete zde odkaz

Advertisements