Dnes 3.1.2026 jsme navštívili restauraci Villa Fitz v Rokycanech. Jídlo bylo vynikající, obsluha velmi milá a prostředí restaurace hezké. Včera jsme v tomto hotelu navštívili wellness a též jsme byli spokojeni.
Fotografie
Recenze
-
Pavel Runt ★★★★★
-
Jirka Cígler ★☆☆☆☆
Návštěva dne 15.12.2025. Prvni dojem kdy si říkáte ze by zážitková gastronomie? V Rokycanech? No proc ne. A ano zážitek to byl. První co vás uvítalo byli štafle a na nich dělník s vrtačkou. A hned další a další. Říkáme si asi zavřeno, ale ne nebylo. Zkusily sme a mysleli si ze pánové odejdou. Po objednání horké čokolády kterou si musíte udělat sami a objednaní jídla se pánové pustily do díla. Hluk prach atd. Nikoho to evidentně nevzrušovalo. No uz sem zažil hodně ale toto?! Toto je každopádně na prošetření hygienikem ! Objednávku sme zrušily zaplatily ( účet či jakýkoliv doklad jsme ani po vyžádání nedostali) a odešli. Zážitek pro zasmání? No možná do té chvíle než si uvědomíte kolik předpisů a narizeni bylo porušeno. Myslím si ze je správné aby se na tyto pochybeni podívali orgány jež mají na starosti jejich dodržování.
-
Ji Vi ★★★☆☆
Hotel je velmi pěkně a vkusně zrekonstruovaný, oceňuji také výbornou restauraci a dobrou dostupnost, ať už přijíždíte autem nebo vlakem. Bohužel však nemohu udělit lepší hodnocení. Před rezervací se vždy výslovně informuji, zda se v hotelu nekoná hlučnější akce, která by mohla narušit pobyt, stejně tak tomu bylo i tentokrát. Byla jsem ujištěna, že v restauraci sice probíhá soukromá oslava, ale neměla by mít žádný vliv na klid hostů. Přesto jsem dostala pokoj přímo nad salonkem, kde se oslava konala. Skupina hostů byla hlučná už během večeře, ale ještě ve snesitelné formě. Zásadní problém však nastal po zavírací době restaurace, kdy se oslava protáhla a hluk byl zcela neakceptovatelný. Personál na recepci už nebyl přítomen, proto jsem musela volat přímo do restaurace. Po krátkém utišení se situace bohužel rychle vrátila do původního stavu. Nemám nic proti oslavám, ale ty by měly probíhat v prostorách a podnicích, které k tomu jsou určeny. Nikoli na úkor hostů, kteří si objednávají klidné ubytování a předem se o podmínkách výslovně informují. Z předchozích recenzí mám navíc dojem, že nešlo o ojedinělý případ.
-
Michal Opluštil ★★★★★
Vybíral jsme kde budu trávit svůj volný víkend po mnoha letech. Bez práce, bez dětí. Dal od bydliště, se slušným fitness. No a našel jsem toto. A byl jsem absolutně nadšen. Budova nádherně zrekonstruovana. Moderní a střídmé. Ideální poloha ve městě. Parkování u hotelu. Apartmán vybaven vším co je potřeba, velká vana kam se i já se dvěma metry vejdu. Postele akorát tuhé, ticho, rekuperace. Silná WiFi. Čistota. Snídaně výborné, vše co potřebujete. Obsluha milá a příjemná. Ale v ceně fitness přístupné od 4-22hod. Plně vybavene, večer více lidí, ráno skoro nikdo, vždy místo, moderní profi stroje, automat na protein:) Nádhera, paráda! Jistě ještě přijedu, bylo to famózní. Poměr cena a kvalita úplně super. Jen malá rada, dveře do apartmánu nejsou zvukově top, čili pokud chcete ticho, či nechcete být slyšet, tak zavírat dveře i do ložnice/obýváku. A rada pro provozovatele: Na chodbu za dveře bych dal háčky na bundy. Nejsou kde věšet:)
-
Ondřej Koníček ★★★★★
Velice příjemný, designově vkusně ztvárněný nový podnik, který v Rokycanech chyběl. Navštívil jsem jej zatím dvakrát a v obou případech jsem odcházel syt a spokojen. Poprvé jsem zvolil dietní pokrm a dal jsem si kroupové rizoto s páleným květákem, a překvapilo mě, jak moc dobré to bylo. Porce byla dostatečná, ale bylo to tak dobré, že nebýt to v lepší restauraci, ale někde v závodní jídelně, tak si přidám. Při druhé návštěvě jsem si dal vepřovou kotletu s přílohou ze směsi fazolí a zeleniny (cassoulet) v hořčičné omáčce. I v tomto případě velmi chutné. Maso připraveno tak akorát - ani vysušené, ani nedodělané, a byl ho opravdu pořádný kus. Přesto květákové krupoto zůstalo pro mě neporaženo. V každém případě obojí chuťový zážitek, vč. velmi zdařilé prezentace na talíři. Obsluha byla příjemná. Celkově jsem rád, že se podařilo zachránit krásnou budovu bývalé vojenské správy, a takto pozdvihnout důležitý kout středu Rokycan, jakým je prostor mezi vlakovým a autobusovým nádražím. Kéž by tento nóbl podnik pomohl odstranit různé smažky, bezďáky, alkáče a "nepřizpůsobivé", kteří tak rádi tráví svůj nekonečný volný čas v přilehlém parčíku. Ale to bych asi už chtěl moc...
-
Petr Pešula ★★★★★
Moc krasny hotel a výbornou restauraci… na recepci je moc mila pani, která rada poradi… Wellness je skvele … stoji za navstevu … v pokoji je vse v perfektním stavu a naprosto čisto. Restaurace je super a vari zde úchvatně. Vino i pivo je moc dobre
-
Lucie Charlotte B. ★★★★☆
Obsluha velmi mila, ochotna. Prostredi fajn, sedeli jsme venku. Jidlo... nedavejte si steak, cista tragedie. Ne uplne kvalitni maso, asi ho tu nedelaji casto. Chteli jsme medium, dostali jsme doslova upeceny do sucha. Steak vymenili, ale dobry dojem pryc... Kanci bylo fajn. Predkrm dobry. Dezert skvely. Ceny jako v Praze. Trosku nerozumim. Chvalim cervene vino co nam slecna vybrala ke kancimu, to bylo vyborne. Za me kuchar jeste potrebuje vice praxe nebo mu chybi nadseni, motivace... Mozna vymenit. Ale na Rokycany asi ok?! Holky jen upravit ulamane nehty a make-up, jinak jsou to kreativni zlaticka. Managerovi doporucuji slecnam pravidelny poukaz na manikuru a voucher do Sephory, zaslouzi si to.
-
Tereza Kadlecová ★★★★★
Navštívili jsme s prarodiči restaurant Villa FITZ a vše předčilo naše očekávání. Cílem byly vyhlášené králičí řízky, které nakonec zabodovaly svojí jemností a jednoduchostí. Obsluha je zde na úrovni, profesionální a jde vidět, že je nic jen tak nerozhodí. Jídlo na určité úrovni a poměr, cena, výkon opravdu platí. S návštěvou jsme velice spokojeni a určitě tu nejsme naposledy.
-
Petr Suchý, Sr. ★★★★★
Po předchozí návštěvě, kdy se objevily drobné nedostatky v organizaci a servisu, jsem byl dnes příjemně překvapen. Tentokrát byl můj rezervovaný stůl připraven bez zbytečného čekání – přesně podle předem domluveného termínu – a obsluha mě okamžitě pozdravila, aniž bych musel pobízet o pozornost. To je jasný důkaz, že tým restaurace vychází vstříc zpětné vazbě a pracuje na zdokonalení svých služeb. Gastronomický zážitek zůstává na své obvyklé vysoké úrovni. Každý talíř byl promyšlený a podaný se stejnou péčí jako dříve, přičemž dnešní hostina mě opět naprosto uchvátila. Zejména Líčka z divočáka s omáčkou z červeného vína a vermutu, podávaná společně s bramborovými kroketami posypanými mandlemi a rakytníkem, byla opravdovým kulinářským zážitkem. Každý detail tohoto pokrmu vyprávěl příběh pečlivosti a vášně, kterou do své práce vkládají kuchaři. Dnešní návštěva mě utvrdila v tom, že restaurace Vila Fitz skutečně naslouchá svým hostům a přizpůsobuje se jejich přáním. Profesionální obsluha, včasný servis a vynikající pokrmy dokládají, že zážitky, které sem přicházely s menšími nedostatky, se proměnily v prvotřídní gastronomický standard. Bez váhání hodnotím dnešní zážitek pětihvězdičkovou zkušeností nejen pro obsluhu, ale i pro celý kuchařský tým. Děkuji za příjemně strávené chvíle a s nadšením očekávám další návštěvu v restauraci Vila Fitz.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Villa Fitz?
Villa Fitz se nachází na adrese 1-Plzeňské Předměstí CZ, nám. 5. května 64, 337 01 Rokycany 1-Plzeňské Předměstí, Česko
Jaké je telefonní číslo Villa Fitz?
Můžete kontaktovat Villa Fitz na čísle +420 377 555 028
Jak se dostanu k Villa Fitz?
Trasu k Villa Fitz najdete zde odkaz