Recenze

  1. Jan Pokorný ★☆☆☆☆

    Bohužel neaktuální otevírací doba. Otevírají až v 16:00. Což je v turistické sezóně smutné.

  2. Vladimír Červinka ★★★★★

    Sice jsem z časových důvodů nebyl uvnitř. Venku vypadá hospůdka úžasně a hlavně na pěkném místě, hned naproti zámku. Příště jsem zajdu a doufám, že nebudu muset opravovat počet hvězdiček.

  3. Přemysl Otakar ★★★☆☆

    Poloha v centru obce hned naproti zámku, prostředí vesnické hospody. Výběr z pár hotovek plus pizzy, ta byla ok, cena 110 Kč. Neochotný a lehce arogantní pan vrchní, jeho kolegyně byla v pohodě. Záchody čisté, v létě otevřena terasa.

  1. Filip ★★★★★

    Fajn vesnicka hospoda s bezva hostinskym! Sice maji asi jen pizzu (protoze neudelaji vic nez 50 jidel za den a tak pry neuzivi kuchare), ale maji ji dobrou a netradicni za cenu, ktera neurazi! Navic jsme dostali luxusni okurkovy salat servirovany ve sklenicce s komentarem, ze se nam hostinskemu szeleleo a tak se podelil gratis o svuj obed... :)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Hostinec U Bendů?

Trasu k Hostinec U Bendů najdete zde odkaz

Advertisements