Recenze

  1. Romana Volčíková ★★★★★

    Na tomto pracovišti jsme s manželem absolvovali všechny 3 screeningy a 3D/4D ultrazvuk. Vždycky jsme šli na čas, prostředí je moderní, čisté a pěkné. Co musím ale vyzdvihnout je chování všech lékařek, u kterých jsme byli. Byť jsem prostrově výraznější, nikdy to nebyl problém, nikdo mi neříkal, že by něco nebylo vidět, nikdy jsem se necítila méněcenná. Velké poděkování patří MUDr. Kizmanové, MUDr. Cibulkové a MUDr. Paymové, která měla velkou trpělivost při 3D ultrazvuku, kdy malý moc nespolupracoval, ale chvíli jsme to zkoušeli a nakonec z toho máme ten nejkrásnější zážitek. ❤️

  2. Kristýna Štefanisko Kuličková ★★★★★

    Na Genetice v Plzni jsme byli na screeningu v I. trimestru a poté ještě na ultrazvuku, v obou případech se nás ujal pan doktor Petr Lošan, kterému z celého srdce děkujeme za jeho empatický, vstřícný a trpělivý přístup. Obě miminka nám popsal a vysvětlil nám možné komplikace u dvojčátek. Na všechny naše dotazy odpovídal profesionálně, ale tak aby jsme tomu porozuměli. Mohli jsme se zeptat na cokoli a cítili jsme se moc příjemně s manželem. Pana doktora a genetiku v Plzni můžeme pouze doporučit, máme výborné zkušenosti, škoda že takových lékařů není více!

  3. Kristýna ★★★☆☆

    Byla jsem na prvním a druhým těhotenským screeningu, co se týče vyšetření, vše ok. V obou případech jsem byla objednaná a pokaždé jsem čekala více než půl hodiny. Kdybych byla u doktora a byl tam nával lidí, neřeknu, ale tady přede mnou byl 1 člověk a ten šel k jinému doktorovi/doktorce. Přijde mi to trochu trapné, omluva nic, tak až tam někdo půjdete, tak nespěchejte, času je dost.

  1. Tereza Straková ★★★★★

    Po mé první zkušenosti, která nebyla příliš pozitivní, mě osobně kontaktoval pan ředitel Petr Lošan a nabídl mi, že druhý screening provede sám. Tentokrát byl přístup naprosto profesionální. Vše nám bylo detailně vysvětleno, cítili jsme se v dobrých rukou a odcházeli jsme spokojení a dostatečně informovaní. Moc oceňuji snahu napravit první dojem a ukázat, jak kvalitní péče na genetice může být.

  2. Natálie Ivančíková ★☆☆☆☆

    Dnes proběhl můj druhý screening, na prvním screeningu mi dělala ultrazvuk MUDr. Kateřina Bláhová, naprostá spokojenost, taková by měla být každá paní doktorka, naprosto hodná a vstřícná. Druhý screening mi dělala MUDr. Jana Cibulková a byla to docela nepříjemná paní doktorka, surová co se týče ultrazvuku, hodně mi tlačila na bříško, ale opravdu hodně surově, tak že se mi odpoledne dostavili potíže, bolelo to jako blázen a byl to můj nejhorší ultrazvuk, to jsem se na něj neskutečně těšila, takže mě to extrémně mrzí. Paní Bláhové moc děkuji za opravdu perfektní přístup při prvním screeningu. Víc takových žen, jako je ona.

  3. Anežka Procházková ★★★★★

    Děkujeme paní doktorce Bláhové při prvním screeningu a paní doktorce Paymové při druhém screeningu za skvělý přístup. Obě doktorky jsou milé, vstřícné, odpoví na každou otázku. Vyšetření doprovázel podrobný popis a byl to pro nás opravdový zážitek.

  1. Zuzana ★★☆☆☆

    První screening u MUDr. Bláhové nás vstřícností a péčí přesvědčil o tom, abychom si zaplatili i druhý screening. Bohužel jsme si nepřečetli zdejší recenze a vyšetřovala nás MUDr. Cibulková. Z tohoto vyšetření mám trauma, doktorka byla arogantní, surová (bolestivě se snažila otočit miminko), komunikace byla velmi úsečná a strohá, zpráva "napsaná" během chvíle obsahovala informace (o mém stavu a popis miminka), které z vyšetření nemohla zjistit...z toho šoku jsme se zmohli v tu chvíli bohužel jen na zaplacení a odchod. Stížnost je podána a doufáme, že služby si budou moci zaplatit nastávající maminky jen v případě kvalitních a profesionálních služeb.

  2. Sylvie Levorová ★☆☆☆☆

    První návštěva u paní Lenky Paymové byla naprosto skvělá! Doktorka vstřícná vše vysvětlila, velmi ochotná. Bohužel druhá návstěva u paní doktorky Jany Cibulkové katastrofa! Vyšetření velmi bolelo, opětovně doktorka silně tlačila na bříško i když jsem jí řekla, že už to je skutečně moc nikdy mě vyšetření ultrazvukem nebolelo, pak se rozčilovala, že se miminko hýbe. Šel se mnou manžel i se synem 3,5 let ve dveřích manžela nepozdravila hned ho okřikla jak malé dítě, že jestli malej bude zlobit půjdou oba za dveře! Zachovali jsme klid a slušně odpověděli, že byli i na prvním vyšetření a že se syn moc těší, malej jen seděl na manželovi a manžel mu šeptal do ouška, že to je hlavička a pod... sotva jsem ho slyšela já. Bohužel chování doktorky byl velmi nesnášenlivý. Tak raději nakonec oba odešli. Vždy se snažím na situaci hledět z obou stran, a chápu, může být doktorka přepracovaná nebo mít špatně zkušenosti s dětma v ordinaci, ale PŘEDEVŠÍM by měla stále mít profesionální a LIDSKÝ PŘÍSTUP. Což zde zcela chybělo, spíše vypadalo, že paní Cibulková už má averzi na svou práci a lidi v ní. RADĚJI SI ZAVOLEJTE, KDO JE DANÝ TERMÍN V ORDINACI.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Genetic workplace - Genetics Plzen, Ltd.?

Genetic workplace - Genetics Plzen, Ltd. se nachází na adrese Parková 1254/11a, 326 00 Plzeň - Černice-Plzeň 8-Černice, Česko

Jaké je telefonní číslo Genetic workplace - Genetics Plzen, Ltd.?

Můžete kontaktovat Genetic workplace - Genetics Plzen, Ltd. na čísle +420 377 241 529

Jak se dostanu k Genetic workplace - Genetics Plzen, Ltd.?

Trasu k Genetic workplace - Genetics Plzen, Ltd. najdete zde odkaz

Advertisements