bohužel jsem nespokojená, nehty vypadají jako odrostlé (foto je 5 minut po odchodu ze salonu), na krajích nejsou vůbec nalakované a barva není rovnoměrná… za 400,- je toto velmi odfláknutá práce, již nepřijdu
Fotografie
Recenze
-
Kačka Michelová ★★☆☆☆
-
Hana Martínková ★★★★★
Dělám si u ní nehty už 4 roky a moje nehty jsou vždy krásné a kvalitní. Design je přesně jako na obrázcích. Mají personál, který mluví česky i anglicky, a na všechny otázky odpoví.
-
Daniela Škopková ★☆☆☆☆
Byla jsem na manikúře a jsem velmi zklamaná. Nehty nejsou pořádně nalakované, práce byla odfláknutá. Navíc mi po týdnu začaly nehtová lůžka kolem nehtů bolet, jsou zarudlá a mám zánět. Paní byla nepříjemná a vůbec se nepostarala o kůžičky ani o základní hygienu. Rozhodně nedoporučuji.
-
Tereza Rýdlová ★☆☆☆☆
V salonu jsem byla podruhé po dlouhé době, objednala jsem se na shellac, bylo mi po zprávách sděleno, že se při něm přírodní nehty nebrousí, nicméně slečna začala hned brát brusku a musela jsem ji upozornit, že je brousit nechci, opilovala mi tedy pouze tvar, lehce kůžičky a lehce přejela brusným blokem. Celkově jsem sice odešla s tím, co jsem chtěla, což byly moje nehty potažené shellacem s francouzskou manikúrou, nicméně po odchodu ze salónu jsem si začala všímat chyb, francie na každém nehtu nedotažená, místy křivá a do toho jsem chtěla kulatý tvar a zhruba polovina nehtů vypadá zapilovaná do hranata. O tom, že nástroje, pilníky, brusky se nedezinfikují, o tom ani mluvit nemusím, jelikož je tomu tak skoro v každém vietnamském studiu. Celkový dojem je průměrný, budu hodně zvažovat, jestli sem ještě někdy zavítám. UPDATE: Nehty se zhruba čtvrtý den po aplikaci začaly na koncích olupovat, byla jsem nucena je zapilovat, shellac má vydržet zhruba tři týdny, vydržel týden a dva dny, původní hodnocení 3 hvězdiček stahuju na 1, sem už nepřijdu.
-
Madeleine ★☆☆☆☆
Dříve jsem chodila i na nehty, ale pokaždé jsem přišla pořezaná bez omluvy, s nesmyslnou tloušťkou a s designem, který neodpovídal tomu, co jsem chtěla. Přišla jsem na řasy, první fotka je vzor, fotka vedle to, co jsem dostala. Slečna mi řekla, že mám počkat 3 dny, že se řasy sladí, trochu vypadají a zvyknu si. Slečna si naúčtovala 1300. Po chvíli jsem se do salónu vrátila a chtěla řasy sundat. Slečna byla viditelně podrážděná a když jsem se zeptala na možnost vrácení peněz, sdělila mi, že chyba nebyla na jejich straně a udělala vše, co mohla. Také mi řekla, že umělé řasy jsou černé, a že nemohu očekávat že budou sladěné s mými přírodními barvami. Zpět jsem dostala 20%.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa COCO Beauty Salon?
COCO Beauty Salon se nachází na adrese nám. Republiky 203/29, 301 00 Plzeň 3, Česko
Jaké je telefonní číslo COCO Beauty Salon?
Můžete kontaktovat COCO Beauty Salon na čísle +420 777 255 338
Jak se dostanu k COCO Beauty Salon?
Trasu k COCO Beauty Salon najdete zde odkaz