Nedoporučuji kombinované studium pro dospělé. Hlavně kvůli praxím. Škola Vám opravdu nepomůže a nezajímají je ani zdravotní problémy. Někdo lovit razítka může, někdo odchodit musí. Jednou se znelíbíte jedné učitelce, neb vás nepochopí a ví to celá škola, ani se to nesnaží skrývat. Odvolání u ředitele? Tam opravdu nepochodíte. Dálkové řídí jen jedna učitelka a ta má slovo nejvyšší. Pro mě dost zastaralý přístup myšlení do sociální sféry . Také otevírají školní rok jednou za dva roky nebo za tři. když propadnete, nebo přerušíte, musíte počkat. Zbytek učitelského sboru je moc fajn. Mají hodně zkušeností. Ale je jasné kdo tam šéfuje. Takže věřím, že denní studium je v pohodě. Dítě bych se tam nedala bát, naopak. Ale zeptala bych se ohledně praxí, kdo je vede. Jinak škola má svou knihovnu a zahradu. Nedaleko je obchod Albert. Je to dostupná škola. Je pravda , že by škola potřebovala zadotovat, ale s tímto vedením o případného spoluinvestora přišli.
Recenze
-
Gabriela Kubátová ★★☆☆☆
-
Marta Kopečková ★☆☆☆☆
Jestli se máte rádi, tak sem nechoďte. Školní psycholožka se absolutně nebojí rozdávat léky na předpis na zeptání. školní poradenský tým se skládá ze slovenky co neumí česky a učí němčinu a řekne vám, že jste jenom strašně dramatický, ředitel absolutně neví, jak se řediteluje, hraje si na evangelíka přitom je to bejvalej katolickej farář kterej si našel ženu a má děcko. Pokud se o čemkoliv svěříte dostanete vlastně jenom bídu a absolutně žádnou podporu. Čtyři roky utrpení fakt šílenost.
-
Marina Musilová ★★★★★
Nejlepší škola jakou můžu mít, fajn učitelé, fajn kolektiv. Škola je taková malá rodinná, takže se tady v podstatě všichni známe. Rozhodně doporučuji
-
Adélka Klírová ★★★★★
Pro mne je to ta NEJLEPŠÍ škola, kterou jsem si mohla vybrat pro své dálkové studium. Nenechte se odradit vzhledem budovy, jde o lidi uvnitř a TI JSOU ÚŽASNÍ.(myslím pedagogy) Já mám i super spolužáky.
-
Simona Omina ★★★★★
V životě jsem nepotkala tak skvělý lidi jako jsou na EA. ❤️ Nikdy jsem nikde nezapadala a tady mě přijmuli. Jak učitelé, tak spolužáci.
-
Lucy L ★★★★★
Nejlepší střední, kterou jsem si mohla vybrat. Měli jsme skvělý kolektiv ve třídě, moc fajn učitele. Pro mě to byla skvělá příprava na život, i když momentálně nepracuji v oboru, tak nelituji výběru této školy.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Evangelical Academy Hrusická?
Evangelical Academy Hrusická se nachází na adrese 7, Hrusická 2537, 141 00 Praha 4, Česko
Jaké je telefonní číslo Evangelical Academy Hrusická?
Můžete kontaktovat Evangelical Academy Hrusická na čísle +420 272 761 609
Jak se dostanu k Evangelical Academy Hrusická?
Trasu k Evangelical Academy Hrusická najdete zde odkaz