Recenze

  1. Petr Sedlacek ★★☆☆☆

    Jinak krásný nový hotel kazí naprosto to, že většina hostů jsou agenturní pracovníci, kteří se zde tedy jako v novém hotelu rozhodně nechovají…recepce nejprve cca 10min prázdná, pak tedy slečna přišla, ale služby veškeré žádné..spíše zaplať a moc toho nechtěj, což je celkem škoda..více to působí jako ubytovna, než nový krásný hotel..za nás už nikdy více, nechci se potkávat ve výtahu s opilými cizojazyčnými lidmi, kteří zde evidentně bydli dlouhodobě, když jsou ve spodním prádle a pantoflích.. Z celkového dojmu jsme bylo dost zklamaní, což je škoda pro tak krásný nový dům..Asi by se majitelé měli rozhodnout, jestli chtějí mít ubytovnu, nebo hotel, obojí totiž zde není možné..

  2. Kateřina Leknerová ★★★★☆

    Pokoj v pohodě.. trochu prach. Vybavení super. Koupelna super. Nic jsme od nikoho nepotřebovali, takže vše v pořádku. Jen bez karty se nedostanete vůbec nikam ,ani výtahem ven. Poloha hotelu v pohodě. Vedle je hned autobusová zastávka.

  3. Jakub Růžička ★☆☆☆☆

    Naprostá KATASTROFA! - NIKDY VÍC (Celá tato situace byla předána Airbnb, která rozhodla o pochybení a poskytla odškodnění za tuto situaci) Dobry den, ubytovali jsme se 1. 11 a druhý den ráno kolem 6:30 nás probudil šílený poplach a výzva k evakuaci. Celý hotel musel ven do deště a chladu, bez jakékoliv koordinace ze strany personálu. Nikdo nám nic nevysvětlil, netušili jsme, jestli opravdu hoří, nebo jde o planý poplach. Recepční byla navíc nepříjemná a arogantní, místo aby situaci řešila. Následně se ukázalo, že se nikdo neumí dostat zpět do pokojů, protože systém zablokoval přístup. Celý zážitek byl naprosto chaotický, neprofesionální a zcela neodpovídal tomu, co by měl hotel hostům poskytovat. Opravdu nechápu, jak může být možné, že v hotelu, který má bezpečnostní kamery a moderní systém, se nikdo z personálu nedokáže postarat o hosty v nouzové situaci. Stáli jsme v lijáku, promočení, zatímco personál uvnitř zmatkoval a nikdo se neobtěžoval ani říct, jestli se můžeme vrátit dovnitř. To je naprosté selhání vedení hotelu. Chování recepční, která se místo pomoci chovala povýšeně a neochotně, považuji za neomluvitelné. Takhle se s hosty prostě nejedná - komentář zmáčknula jsem ten požární hlásič snad ja? Jednalo se o tmavovlasou starší recepční. Mladší blonďatá recepčni byla milá a snažila se pomoci Celkově naprosto katastrofální zkušenost, která nám pokazila celý pobyt. Hotel by se měl vážně zamyslet nad školením personálu a nad tím, jak zajistit bezpečí a informovanost hostů při mimořádné situaci. Tohle bych opravdu nikomu nedoporučil. Na pokoji nefungoval LED pásek, který je za posteli a internet byl naprosto zpomaleny.

  1. frants eys ★☆☆☆☆

    Pokoj byl v pohode az na nejake prachove kouty,kam asi pokojske nedosahnou nebo nechteji dosahnout. Cely dojem z pobytu totalne zkazil kudrnaty recepcni,ktery se absolutne neumi chovat a je totalne arogantni…kdyby pracoval u me na hotelu,tak okamzite leti…takhle se k hostum odmerene nechova. Sef by mu to mel urcite vysvetlit,ze host neni na obtiz a hotel musi z neceho platit svoje vydaje a nakonec i plat recepcniho. Priste nejspis zvolim jinou variantu.

  2. Renata Kasparkova ★★★★☆

    Hotel byl super ,postel pohodlná, krásný výhled,terasa byla velká byli jsme spokojení jen úklid pokulhává. Koberce,sedačka byly plné chlupů od pejska nebo kočky, odtok vody ve sprchovém koutu byl ucpany,při otevření zásuvky s příbory byly špinavé......

  3. František Procházka ★★★☆☆

    Dobrá dostupnost, poloha. Moderní vybavení, klimatizace, kuchyňské vybavení také dobré . Velká pohodlná postel, velká vana. Možnost parkování, avšak za poplatek. Týden ubytování, 1000Kč parkování. Často na parkovacím místě někdo stál a personál neřešil. Na oko uklizeno, bohužel důkladný úklid zanedbaný. Pračka dlouho neuklizená. Chybí utěrky na nádobí. Fén na pokoji není, který měl být, je pouze k zapůjčení na recepci. Personál mladý a někdy neochotný něco řešit. Týden ubytování pouze s jedním úklidem, který ani neproběhl v naplánovaný den a bez jakékoliv omluvy.

  1. Vojta Hladký ★★★★★

    Celý projekt Honest Říčany mě zaujal už jejím konceptem a po osobní navštívené jsem jenom žasl obdivem. Prostory Coworku vypadají naprosto fenomenálně a personál byl velice příjemný.

  2. Zdeněk Sysel ★★★★★

    Byl jsem v Coworku Honest Říčany už vícekrát a naprostá spokojenost. Všichni z personálu byli příjemní a se vším mi pomohli. Na práci je to za mě 10/10. Bez chyby.

  3. Tom Vladarz ★★★★★

    V Honestu bydlím už 3 měsíce a využívám také Workspaces na denní bázi. Jsem velmi spokojený, je to jako splněný sen mít prémiový byt se super výhledem (a úžasnou koupelnou) a zároveň o pár pater níž soustředěný prostor na práci. Není to jenom o bydlení, ale přímo honest pořádá různé komunitní eventy pro rezidenty, takže tu je i prostor pro seznámení se, což je příjemná změna oproti bydlení kde ani neznám sousedy.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa HONEST Říčany?

HONEST Říčany se nachází na adrese Černokostelecká 1623, 251 01 Říčany u Prahy, Česko

Jaké je telefonní číslo HONEST Říčany?

Můžete kontaktovat HONEST Říčany na čísle +420 608 544 155

Jak se dostanu k HONEST Říčany?

Trasu k HONEST Říčany najdete zde odkaz

Advertisements