Recenze

  1. Ondřej Masař ★★★★★

    Mohu toto ubytování jen doporučit, snídaně v celku dobré za tu cenu, avšak ta ochota, že byla možnost nachystat snídaňový balíček, jelikož jsem spěchal ráno a nestihl bych ji, byla perfektní. Snídaňový balíček byl perfektní a nechyběl ani jogurt a ani nějaké to ovoce. Postele celkem pohodlné a hned vedle je skvělá restaurace. Hotel hodnotím pozitivně a jistě doporučuji.

  2. Jakub Pavlíček ★☆☆☆☆

    Manželka zde trávila odpočinkový víkend bez dětí. Pochvalovala si snídaně a pokoj. Pokud ale nejste hokejista, doporučuji sem nejezdit! Celou sobotu byl na pokoji neskutečný hluk z přilehlého stadionu a postel se otřásala. Manželka hledající klid, odjela po konzultaci s recepční dříve, protože recepční ji sama postrašila, že toto je zatím jen dorost a bude hůř! Manažerka hotelu odmítala i přes zjevné důkazy vrátit peníze za jednu nevyčerpanou noc, kvůli hluku. Když zde budete mít nějaký problém, nikdo se s vámi bavit nebude. Pokud nejedete na hokejové soustředění, tak se tomuto hotelu raději vyhněte.

  3. F3RA ★★☆☆☆

    Jsem tu již podruhé a ještě několikrát budu. Nicméně, je tu dost věcí, za co ubrat hvězdy. Začnu ale tím, co je tu pěkné, čeho si vážím. Tak třeba recepce, recepční sympatické, ba dokonce šikovné, usměvavé. Pokoje pěkné, útulné, s čistotou se rozepíšu bohužel v záporech. Postele pohodlné, na pokoji konvice, skleničky, nádobí. Dostatek zásuvek s elektřinou, televize, kterou jsem nikdy nezapl. Snídaně - super! Je si opravdu z čeho vybrat a jsou moc dobré, chutné. Po každém návratu na pokoj je tu skoro čisto(více níže), čisté ručníky, pokoj voňavý, koupelna a záchod taky. Teď ty zápory, bohužel. :-/ Mám podruhé stejný pokoj, v rozmezí cca měsíce mezi ubytováním. Pavučina u radiátoru je větší, ten pavouk(třesavka velká) je taky větší, navíc na chodbičce u skříně má asi rodinku, tam jsou další dva pavouci na svých pavučinách. Sice mám pavouky rád a choval jsem je, ale moc to k čistotě pokoje nepatří. Koupelna...nános prachu na světle nad zrcadlem je po měsíci větší, na fénu a šňůře k němu taky. Wi-Fi je sice zdarma, ale signál na pokojích je vážně žalostný. Na telefonu je signál leda u dveří, v pokoji nic. Na notebooku mám jednu max dvě čárky signálu, takže pracovat na dálku je takřka nemožné. Lednice na pokoji naprosto postrádá smysl, protože funguje pouze pokud máte kartu ve čtečce, to znamená musíte být na pokoji a má takový výkon, že se nenachladí ani přes noc. Pokoje jsou hodně blízko ledové plochy, takže počítejte, že vás ráno vzbudí trénující hokejisti a mlácení puků. Ještě horší je to když je tu zápas. Připadal jsem si jako bych byl u ledu. Možná proto ten název. Na jednu, dvě noci se to dá vydržet, já tu bohužel trávil skoro celý prosinec. A čeká mě tu další čas. Asi požádám disponentku, aby mě objednala jinam. :-(

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hotel u Ledu?

Hotel u Ledu se nachází na adrese Ringhofferova 336, 251 69 Velké Popovice, Česko

Jaké je telefonní číslo Hotel u Ledu?

Můžete kontaktovat Hotel u Ledu na čísle +420 323 665 226

Jak se dostanu k Hotel u Ledu?

Trasu k Hotel u Ledu najdete zde odkaz

Advertisements