Recenze

  1. Natalie Geppertova ★★★★★

    Chodime tu pravidelně ,vždy nakoupíme všechno co potřebujeme :))) Velký výběr , ovoce i zelenina super fresh- všechno je tu přehledné ,personál fajn

  2. Hliníkový Vojáček ★★☆☆☆

    Bohužel se mezi zaměstnanci objevil znovu někdo z "cestovatelů po prodejnách potravin na Jižáku", kteří si pohrávají s uzávěry (možna nejen) plastových lahví, což zkrátka není možné tolerovat. Jinak by to byla docela solidní prodejna s pěknou nabídkou zboží a převážně slušným personálem. Ale takhle to fakt nejde.

  3. Zuzana Kordačová ★★☆☆☆

    Úplně normální obchod. Není ničím speciální. Jednu věc však má špatnou, velmi špatnou, proto jen dvě hvězdy. PARKOVÁNÍ. Divím se, že se nikdo v recenzích o tom nezmiňuje a ještě s větším podivem je, že pan(í) vedoucí s tím nic leta neudělají. Vždy se rozmýšlím zdali jet do Albertu či do Lidlu. U ALBERTA se velmi špatně parkuje. Večer a v sobotu či neděli to prakticky nejde. Stojí tam rezidenti a nikoli nakupující.

  1. Monika Dvořáková ★★★★★

    Pěkná přehledná prodejna i když se mi občas stane, když se potřebuji na něco zeptat jazyková bariéra

  2. Monika Šafaříková ★★★★☆

    Nabídka zeleniny a ovoce přímo na této pobočce je občas zoufalá, nabídka pečiva se zlepšila, ale už nemají můj oblíbený chleba Tanvald. Ke konci nabídky už věci v akci taky spíš nejsou ke koupi.

  3. Matouš Carbol ★☆☆☆☆

    S čistotou, atmosférou nebo náladou obsluhy v Bille nebo Lidlu se to srovnávat nedá ale když je nouze největší proč ne. Nedostatek personálu. Pečivo k večeru skoro není.

  1. Jan Kořánek ★★★★★

    Příjemné nakupování. Byl jsem tady poprvé, ale určitě né naposledy. Velký sortiment a sehnal sem vše

  2. Miroslav Dykas ★★☆☆☆

    Velmi doporučuji vedení prodejny zvážit posílení personálu na pokladnách. Samoobslužné pokladny jsou fajn věc, ale když každou chvíli vyžadují obsluhu prodavačky, která má před vlastní pokladnou frontu deseti lidí a neví co dřív, dochází na závěr nákupu u mnoha kupujících k nepříjemnému esoterickému zážitku. Zoufalství, frustrace a další negativní emoce prodavaček (a já je naprosto chápu a všechna čest jim) jsou hmatatelně cítit ve vzduchu. Tento opakující se scénář vytváří obrázek prodejny, do které nechcete chodit nakupovat... Doplňte personál, zrušte samoobslužné pokladny nebo alespoň před vstupem do prodejny rozdávejte veselé pilulky či bombičky s rajským plynem...

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Albert?

Albert se nachází na adrese Leopoldova 1683/23, 149 00 Praha 11-Chodov, Česko

Jaké je telefonní číslo Albert?

Můžete kontaktovat Albert na čísle +420 800 402 402

Jak se dostanu k Albert?

Trasu k Albert najdete zde odkaz

Advertisements