Recenze

  1. Lukas ★☆☆☆☆

    Obchod super, škoda jen toho arogantního pána v černém Volvu s RZ 1AF, ktery tady na parkovišti parkuje, když jde do práce. Jednou ráno mě se svým autem zablokoval a odešel do obchodu jako by se nic nestalo. Přitom mě viděl a svým autem zablokoval mě i ostatní.

  2. Vlad Zahradka ★☆☆☆☆

    Naprostá nezodpovědnost a ztráta času. Ještě před objednávkou jsem volal na podporu (paní Horlová), potvrdila dostupnost a přinutila mě zaplatit, aby „zboží zablokovala“. Po platbě objednávku zrušili. Telefonát vás před tímto podvodným systémem neochrání. Nedoporučuji – amatérský a neschopný obchod.

  3. Barbora Čadová ★☆☆☆☆

    Bohužel nemáme s nákupem na tomto e-shopu dobrou zkušenost. Byl nám dovezen viditelně poškozený spotřebič v nové nepoškozené krabici, následně dlouho trvalo, než byl dovezen nový kus. I když se to nakonec vyřešilo, tak z mého pohledu to byly při vyřizování samé problémy a nekonečné čekání. Příště zvolíme jiný obchod.

  1. Vitek Moser ★☆☆☆☆

    S timhle shopem jsem skoncil. Loni jsem si u nich koupil Bose Quietcomfort Ultra. Ne zrovna levna sluchatka. Po roce NORMALNIHO pouzivani se zacal rozlepovat jeden nausnik uvnitr. Prohledan Reddit aspol, jsou tisice lidi se stejnym problemem dokonce po 3 mesicich apod. Reklamovano. Po 14 dnech neuznano. Bez udani duvodu, co PRESNE bylo se sluchatky spatne. Servis nabidl opravu za 1700. Vtipalove. Za me ma obchod bojovat za zakaznika a ne tupe oslikovat to, co jim predepise pochybny servis. Priste nakoupim draz, ale jinde, protoze tenhle pristup nehodlam akceptovat. Onlineshop skrtam.

  2. Alena Harustakova ★★★★★

    Velmi rychle připravené zboží k osobnímu odběru, platba možná hotově i kartou. Obsluha zabalila zboží do tašky a přibalila příslušný dárek, který byl součástí nákupu. Parkování bez problému, míst několik pár metrů od obchodu. Za sebe mohu nákup v onlineShopu doporučit.

  3. Elias Laplace ★☆☆☆☆

    Absolutně nedoporučuji tuhle firmu, dne 19.02.2025 jsem si koupil u společnosti Onlineshop.cz indukční desku Beko, po zapojení deska funguje jen částečně ( práva půlka nedetekuje) takže již od začátku mi poslali zčásti nefunkční zboží. Následně jsem se obrátil na oddělení reklamace, kde mě vzápětí odpalkolvali s tím, že mám donést potvrzení o tom, že deska je zapojena odborně. Deska je zapojena odborně, akorát že je zčásti nefunkční. Takže výsledek byl následující, že mi ani nevyměnili zboží, ani neopravili ani nevrátili peníze. Poplivali veškeré zákony a dle mého názoru onlineshop razí praktiky šmejdů z devadesátek.

  1. Radek Bursík ★☆☆☆☆

    Jsou to podvodníci. Koupil jsem rozbalené zboží - plynové topidlo. Zapomněli se zmínit, že zboží je hodně používané, nekompletní (chyběli šroubky ) a poškozené ( zničené závity a části hořáku) . Po měsíci reklamace mi poslali šroubky a část hořáku. A berou to jako uzavřenou věc.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa OnlineShop?

OnlineShop se nachází na adrese Valtínovská 4, 140 00 Praha 4, Česko

Jaké je telefonní číslo OnlineShop?

Můžete kontaktovat OnlineShop na čísle +420 277 278 278

Jak se dostanu k OnlineShop?

Trasu k OnlineShop najdete zde odkaz

Advertisements