Dnes ráno mi starší prodavač s rezavými vlasy odmítl prodat Veo. Nebylo to kvůli věku ani ničemu podobnému, ale proto, že jsem si řekla o dvě krabičky. Přinesl jen jednu, tak jsem požádala o další, ale on na mě začal křičet, že nerozumí, co chci (přitom jsem od začátku chtěla dvě krabičky cigaret). A potom, když viděl, že chci platit tisícovkou (1000 Kč), řekl mi, ať jdu pryč, že mi neprodá. Naštěstí jeho kolegyně neměla problém ani se sluchem, ani s vrácením. Ta směna s těmi dvěma mladými je bez problémů, je super. Nikdy se nic nestalo.
Recenze
-
Yuliia Ganovych ★★☆☆☆
-
Eliška Damborská ★☆☆☆☆
Tři zaměstnanci v prodejně ale jen jeden na kase pomáhal starší paní se Zasilkovnou. Chtěla jsem platit hotově. Druhá slečna posilala mě i další lidi za mnou na samoobslužnou pokladnu. Třetí pan stál vedle za pultem a jen taky posílal lidi na samoobslužnou pokladnu. Že by další dva zaměstnanci pomohli s velkou frontou když jsou tam pokladny dvě to vůbec. Jednání ani logiku jsem nepochopila.
-
Matyáš Kuchař ★☆☆☆☆
Dnes 2.8. 19:40 Chtěl jsem si koupit vape, rovnou stredne stara pani- prořídlé vlasy- aniž bych dořekl co chci, už prokroutila očima a řekla cituji “OBČANKU”, řvala na nás dohromady se svým kolegou (skoro plešatý, vysoký, starší) dohromady “žádné vyměňování telefonů!!!!” A sprostě nám nadávali, že bez očanky nám nic nedaji!!! Rád bych dodal že je mi 23 let a občanským průkazem sem jim mával před xichtem!!! I přes to nadávali, že musím platit svým telefonem aniž by věděli, že je to můj telefon- jiný jsem neukazoval. Když jsem je šel konfrontovat s tím “jak se to chováte k zákazníkum, mohu poprosit vaše jména”, arogantně oznámili že ne. Paní prodavačka potom kouřila před vchodem prodejny a sproste nadavala a delala pritom, ze o nicem nevi. Uz nikdy znovu!! Nadavali i jinym zakaznikum.
-
Ангеліна Голоднюк ★☆☆☆☆
dnes večer jsem šla koupit cigarety, a pan na kaše mi řekl ze vypadam dost mladé a pro nej ne byl důkaz ani můj isic ze je mi 18, a pak šel nějaký kluk který měl 17 let ale měl proste nějaký německy doklad a on mu to prodal, tak já vůbec nechápu systém podle kterýmu vybírají komu prodávat komu ne
-
unluck6r ★☆☆☆☆
Včera jsem si řekl o Terea Silver, opakoval jsem to dvakrát a hodně jsem spěchal. Zaplatil jsem a ani jsem neviděl, jakou příchuť mi dal. Vrátil jsem se za 30 sekund a říkám, že jsem chtěl Silver. Na to mi řekl „ne“, podíval se na moji příchuť a tvrdil, že jsem to říkal takto a že to nemůže vyměnit. Byl velmi hrubý a nepříjemný. Skvělé služby u vás.
-
Viktor Polančík ★☆☆☆☆
Nejhorší trafika v jaké jsem kdy byl, dnes již opravdu naposledy. Je zde naprosto běžnou samozřejmostí, že je na pokladně pouze jedna prodavačka a další dvě klábosí, při tom zírají na zákazníky a je jim úplně jedno že stojí třeba 10 lidí ve frontě a že většina chvátá…
-
Hana Stastna ★☆☆☆☆
Dobrý je, že je otevřeno (skoro) NON-STOP.. Tady pozitiva končí .. Obsluha se dost často chová neprofesionálně ... A KAŽDÝ DEN v době největšího vytížení je otevřená jen jedna pokladna a druhý prcovník doplňuje zboží, které akutně doplnit nepotřebuje. Přijde mi, že to vyloženě dělají naschvál. Takže při návštěvě v odpoledních hodinách počítejte se zdržením a obalte se trpělivostí...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Relay?
Relay se nachází na adrese PRAHA - Zlatý Anděl, Nákupní centrum Zlatý Anděl č.p. 344, 150 00 Praha 5, Česko
Jaké je telefonní číslo Relay?
Můžete kontaktovat Relay na čísle +420 739 542 142
Jak se dostanu k Relay?
Trasu k Relay najdete zde odkaz