Recenze

  1. Ivan Bentsa ★★★★★

    Nedávno jsme s kamarádem navštívili tuto restauraci, určitě doporučuji navštívit. Dali jsme si pečené vepřové žebírka a kuřecí křidýlka v medové omáčce. Maso bylo neuvěřitelně šťavnaté, měkké a omáčka měla dokonale vyváženou chuť – sladká, ale ne přeslazená. Porce byly poctivé a obsluha velmi milá a ochotná. Prostředí je útulné, ideální jak na večeři s přáteli, tak i na rodinný oběd. Určitě se sem vrátíme, protože tak dobře připravené maso se jen tak neuvidí.

  2. Zdenek Dvorak ★★★☆☆

    2+1 na pizzu znamená, že když si dáte 3 pizzy a salát, zaplatíte 3 pizzy a salát. Takže na akce které vyhlásí nehrají. Jídlo bylo dobré, jen jsme se díky pomalejšímu tempu obsluhy nechtěli přít o účet, tak už raději nepřijdeme... Škoda.

  3. Jiri Trnecka ★★★★★

    Dal jsem si pizzu a musím říct že jsem si opravdu pochutnal,velmi příjemná obsluha celkově restaurace působí velmi příjemnou atmosférou určitě znovu navštívým.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace & Pizzeria Fratelli?

Restaurace & Pizzeria Fratelli se nachází na adrese Ke Mlýnu 1, Újezd u Průhonic, 149 00 Praha-Praha 415, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace & Pizzeria Fratelli?

Můžete kontaktovat Restaurace & Pizzeria Fratelli na čísle +420 721 901 190

Jak se dostanu k Restaurace & Pizzeria Fratelli?

Trasu k Restaurace & Pizzeria Fratelli najdete zde odkaz

Advertisements