Recenze

  1. Žižkovská Dělnická ★★★★★

    Parádní místo na odpolední procházku. Při západu slunce je to kouzelné. Parkovat se dá hned vedle silnice v ulici.

  2. Me.nice Nice ★★★★★

    Krásný výhled

  3. Filip Fuhrmann ★★★★★

    Mel jsem naspech,nez mi uschne barva na pomniku,ale krasnej vyhled i prochazky-jenom trochu moc lidi na muj vkus

  1. Jiri Randa ★★★★★

    Nezapomeňte si sem zajít a podivat se, je to tady velmi hezké místo,

  2. Magdalena Chalupová ★★★★★

    Je tu krásně.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Krňák?

Trasu k Krňák najdete zde odkaz

Advertisements