Parádní místo na odpolední procházku. Při západu slunce je to kouzelné. Parkovat se dá hned vedle silnice v ulici.
Recenze
-
Žižkovská Dělnická ★★★★★
-
Me.nice Nice ★★★★★
Krásný výhled
-
Filip Fuhrmann ★★★★★
Mel jsem naspech,nez mi uschne barva na pomniku,ale krasnej vyhled i prochazky-jenom trochu moc lidi na muj vkus
-
Jiri Randa ★★★★★
Nezapomeňte si sem zajít a podivat se, je to tady velmi hezké místo,
-
Magdalena Chalupová ★★★★★
Je tu krásně.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Krňák?
Trasu k Krňák najdete zde odkaz