Recenze

  1. Darja Jay ★★★★★

    Dobrý den, ráda bych napsala recenzi na fyzioterapii v Centru léčebné rehabilitace. Chodila jsem k Mgr. M. Vojtové a nemůžu si to vynachválit :-). Má hodně plno (nedivím se), ale vždycky se snažila najít mi co nejdřívější termín, aby se cvičení na dlouho nepřerušilo. Řešila jsem problémy se zády a s pánevním dnem, které mi dlouhodobě dělaly potíže a které mě trápili zejména při menzes a nutily jíst každý měsíc nemálo analgetik. Tyto problémy se po několika návštěvách na dlouhou dobu opravdu velice zlepšily, za což jsem paní Mgr. Vojtové velmi vděčná. Rovněž nemálo oceňuji, jak po pacientovi pečlivě čistí lehátko a větrá ordinaci. Celkově je prostředí kliniky pěkné - čisté a pro děti krásně upravené :-). Za sebe mohu jen doporučit.

  2. Valeriia Khomytska ★☆☆☆☆

    Ne doporučuju toto místo! Moc nepříjemné místo. Pani doktorka se k dítěti chová agresivně, chce vše udělat rychle a abychom jsme odešli co nejrychleji. Musím pak celu hodinu zklidňovat své dítě. A po té terapie a doktorovi můj syn ted boji se všech kolem a taky boji se chodit do bazénu a jiny skupiny, hned začíná brečet (((

  3. Jana Vepřeková ★☆☆☆☆

    Nedoporučuji. Po zkušenosti s cvičením s malým miminkem u paní Vojtové a vyšetřením miminka u zdejší lékařky… otřesný způsob komunikace. Paní M. Vojtová je bez empatie, akorát poučuje a člověk se před ní bojí sáhnout na vlastní dítě, nebo ho pochovat, vše děláte blbě. Celé to probíhá velmi nepříjemně a korunu tomu nasadila, když nám řekla, že můžeme být rádi, že jen cvičíme vojtovku a nemá naše dítě třeba rakovinu…? Nebo co to mělo být? Lékařka na kontrole stejně nepříjemná, jak kdyby to tam byl místní folklór. Velmi přechytračelá, nenechala mě ani domluvit, sjela mě snad za všechno a ještě mi diktovala, jak se mám tvářit…?! Když jsme jim řekli, že chceme chodit jinam, ani se nezeptali proč a v podstatě nás pakovali ze dveří, že teda na 10. návštěvu už nemáme nárok, ačkoliv jsme ji měli hrazenou pojišťovnou. Teď chodíme na Budějovickou polikliniku Revitea a přístup o 100% lepší. Tam si sice na termín počkáte, ale něco na tom bude, že tady mají volno a tam je to narvané… ono je to lidským přístupem, který je tu fakt otřesný. Doporučuju s miminky chodit nekam, kde vám neotráví první měsíce mateřství, ale budou s vámi cvičit vojtovku v klidu a s respektem. Tady jsou možná sice odborníci, ale s lidmi mluvit neumí. Navíc si musíte ještě připlatit 1000 Kč za to, ze si miminko u cvičení natočíte a ze si dovolíte napsat nebo zavolat o konzultaci… jinde naprosto bežné a zdarma. Takhle se vydělává na zoufalých matkách… :) Prostory jsou také ošklivé, staré, nemoderní…

  1. Zuzana Kosticova ★★★★★

    Můžu jednoznačně doporučit, zjm. Mgr. Vojtovou. Parádně diagnostikuje, před lety se jí podařilo konečně identifikovat problém, který mě dlouho předtím trápil a s nímž si neuměli poradit ortopedi, neurologové ani x dalších fyzioterapeutů, doporučila cvičení a problém se okamžitě zlepšil. Teď k ní chodím s jinou věcí, opět perfektní diagnostika, účinné cvičení, okamžitá úleva a dlouhodobě skvělé výsledky. Profesionální, klidná, flexibilní, skutečně ji zajímá, co jí pacient říká, prostě pět hvězdiček z pěti.

  2. Martina Jé ★★☆☆☆

    Zde se bohužel musím trochu rozepsat. Chodili jsme tam se synem od 11 týdnů do cca 4 měsíců. Fakt, že se na recepci musíte přezouvat a nechávat tam kočárek (bývá jich tam i 10 najednou a nikdo moc nehlídá kdo s jakým odjede) a platíte poplatek za služby, které jsou jinde samozřejmostí, lze přejít. Co už jsem ale překousnout nedokázala je přístup zaměstnance Mgr. Prunera, kterému byl syn svěřen do péče. Pan Mgr. je velice dobrý manipulátor. Rodiče si velmi nenápadně nasměruje do pozice ustrašených a poslušných jedinců. Bohužel jsem toto neodhalila hned. Na cvičení chodil s náma i manžel a shodli jsme se na tom, že si pan Pruner často protiřečí, využívá (zneužívá?) své pozice odborníka, zastrašuje a vyvrací věci, které řekl před 20 min nebo třeba na předchozí terapii. Dělal mi přednášky o tom, jak se mám tvářit a že mám syna nadšeně povzbuzovat, že se chovám špatně. Ukažte mi na čerstvou matku prvorodičku, která se dokáže smát od ucha k uchu a nadšeně jásat, když jí dítě zoufale propláče 45 min v kuse. Nedělala jsem scény, nebyla jsem hysterická, snažila jsem se nedat nic na sobě znát, ale pláč mi vnitřně rval srdce. Potřebovala jsem se s tím, že toto cvičíme vnitřně srovnat. Přesto jsem byla neustále poučována jak se mám a nemám chovat. Byl na mě i na syna ze strany Mgr. Prunera od začátku vyvíjen tlak. Z každé terapie jsme odcházeli vyřízení a na pokraji sil. Jakýkoli dotaz ohledně doplňkové terapie k Vojtově metodě, (balanční cvičení na míči, motivace hrou) byl smeten s výsměchem ze stolu s tím, že je to zbytečné. Podotýkám, že jde o dítě, které NEMÁ žádnou neurologickou diagnózu. Asi po páté terapii manžel zavelel, že už toho má dost a už tam nepůjdeme. Spadl mi kámen ze srdce, vyřkl to, co jsem nějak cítila od začátku. Oznámili jsme, že budeme cvičit jinde a hledali jinou dětskou fyzioterapii. Pan Pruner nám oznámil, že bude o tomto informovat mého pediatra. Byla jsem v šoku a cítila se jako žačka nachytaná za školou s cigaretou "budeme o tom informovat vaše rodiče"... Čekal snad, že toto rozhodnutí nebudu s pediatričkou konzultovat? Pediatrička se divila, že toto není ani zdaleka standardní postup a že má každý plné právo si vybrat a kdykoli změnit zdravotníka. Chodíme jinam, kde je přístup k synovi diametrálně odlišný. Syna berou od začátku jako zdravého kluka, kterému jen trochu pomáháme, aby si nenesl do budoucna špatné pohybové vzorce, ke kterým má díky hypermobilitě a slabšímu bříšku sklony. Odcházíme vždy spokojení a nadšení. Ihned jsme se zbavili cviku plazení a nahradili jej hravějším cvikem. Cvičíme doplňkové cviky hrou. Nemusíme cvičit striktně 4x denně. Není na nás na rozdíl od CLR vyvíjen žádný tlak. Nyní půlroční syn již v mnohém předčil tabulky, zbývá doladit pár detailů. Hodnotím dvěma hvězdami, jelikož nemám zkušenost s jinými fyzioterapeuty v CLR. Zpětně mě velmi mrzí, že jsme první měsíce života miminka strávili ve stresu v rukou Mgr. Prunera. Dnes bych se mu už vyhnula obloukem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Medical rehabilitation center?

Medical rehabilitation center se nachází na adrese Horáčkova 1096/3a, 140 00 Praha 4, Česko

Jaké je telefonní číslo Medical rehabilitation center?

Můžete kontaktovat Medical rehabilitation center na čísle +420 241 731 501

Jak se dostanu k Medical rehabilitation center?

Trasu k Medical rehabilitation center najdete zde odkaz

Advertisements