Musím říct, že jsem byl hodně spokojený, našel a koupil jsem si co jsem hledal. Dále musím pochválit slečnu na pokladně jménem Meri, která byla velmi milá a ochotná a vysvětlila mi jako osobě s OZP, že to stačí nahlásit a vezmou mě na pokladnu co nejdřív. Moc děkuji.
Recenze
-
Roman Tefr ★★★★★
-
Мирослава Тудовшій ★☆☆☆☆
Dnes jsem byla v Primarku a upřímně – už dlouho jsem nebyla tak zklamaná. Našla jsem pár dětských věcí a něco i pro sebe. Než jsem šla do kabinky, položila jsem dětské věci na poličku hned u zkušebních kabinek – dělá to tak každý, je to běžné. Když jsem se vrátila, jedna dětská bodýčka a jedna malá bundička tam prostě nebyly. Zeptala jsem se personálu, jestli náhodou neviděli malou dětskou bundu, která tam před chvílí ležela. Odpověď byla jen: „My nic nevíme.“ Tak jsem šla zpátky do dětského oddělení – ale velikost, kterou jsem potřebovala, už tam nebyla. Šla jsem tedy za jedním zaměstnancem, jestli by se mohl podívat, zda mají tu bundu na skladě. Řekl, že to zkontrolovat nemůže. Šla jsem za druhým – jen se na mě podíval prázdným pohledem a poslal mě k pokladně. Tam byla obrovská fronta, neměla jsem čas čekat, tak jsem šla k další prodavačce, a ta mi jen opakovala, že tohle je všechno, co mají. Upřímně – jsem opravdu zklamaná. Personál v Primarku je naprosto nekomunikativní. Vypadá to, že jejich práce je jen něco vyložit na regál a tím to pro ně končí. Nikdo nic neví, nikdo nechce pomoct, nikdo se ani nesnaží. V obchodě je věčný chaos, neustále problémy s velikostmi a celkově se tam člověk cítí spíš na obtíž než jako zákazník. Moje zkušenost s tímto obchodem je bohužel velmi negativní. Už mě to tam opravdu neláká vracet se.
-
Валерия Журилина ★☆☆☆☆
Dne 9. 10. jsem v Primarku zažila scénu jak z tragikomedie – u kabinek mě čekal manažer Václav. Rozhodl se, že bude nejen manažerem prodejny, ale i odborníkem na dámské prádlo(podprsenkový manažer).Před ostatními zákazníky začal řešit, jak se správně počítají spojené podprsenky, a s vážnou tváří oznamoval, že „na poradě se to řešilo“ a „musí se to stříhat“.Pak se mi začal přehrabovat v košíku, sahal na prádlo a sám určoval, které mi „dovolí“ vyzkoušet – a které ne. Našel dvě stejné vzhledově a řekl ať druhou vrátím a je to úplně jedno, že to jsou různé velikosti. Před všemi z něj padaly komentáře, které by se spíš hodily do špatného sitcomu než do obchodu. Nakonec, když jsem ho poprosila, ať přestane dělat scénu, hodil prádlo na stůl a utekl do kanceláře. Dobře, že jsem zůstala klidná – jiná by volala policii. Aspoň teď vím, co se v Primarku řeší na poradách – místo chování k zákazníkům asi teorie o podprsenkách. Napsala jsem oficiální stížnost a jsem zvědavá na odpověď. Každopádně: pokud potkáte Václava, mějte se na pozoru – neví nic ani o podprsenkach, ani o slušném chování.
-
Radka Aniolová ★☆☆☆☆
Naprosto arogantní chování ze strany sekuriťáka u vstupu. Dcera si koupila lesk na rty a nálepky, vycházely jsme, ona drží zboží v ruce i s účtenkou. Týpek ji zastaví, ať mu ukáže účtenku. Strašně důležitě si prohlížel účtenku i ty dvě věcičky a pak nás pustil. V zápětí zastavil cizinky s tím, že se chystal jim hrabat do tašek, na což nemá v žádném případě právo. Absolutně nechápu, proč tam někoho takového zaměstnávají.
-
Kristýna Hejzlarová ★☆☆☆☆
Dnes jsme navštívili a už nikdy víc. Krátkovlasá zaměstnankyně u kabinek panovačná, arogantní a zlá.Bylo jasně vidět že ji obtěžujeme.Chovali se k nám jak kdybychom oblečení co jsme si vybrali do kabinky chtěli ukrást a celkově nám ten jejich systém s kabinkami přijde úplně k ničemu. Fronta u pokladen neskutečná a opět v provozu zase 2 z 8 pokladen a paní za ní taky vypadala že ji nákupy které lidé dělali extrémně obtěžují. Už nikdy to zde nenavštívím a ani vám to nedoporučuji.
-
Richard Sacher ★☆☆☆☆
Prodávají zboží bez českých cenovek... Na pokladně zjistíte, že košile, kterou jste kupovali včera, je dneska o stovku dražší... A nikdo neví proč... Přivolaná pracovnice s východním přízvukem se vám vysměje se slovy, že ona byla taky před rokem mladší...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Primark?
Primark se nachází na adrese Václavské nám. 47/47, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Primark?
Můžete kontaktovat Primark na čísle +420 255 712 679
Jak se dostanu k Primark?
Trasu k Primark najdete zde odkaz