Poměrně často navštěvuji podniky tohoto typu, dneska večer (cca 21:15) jsem si chtěl dát kyblík 15 strips, hranolky a česnekovou omáčku. Bylo to přes Drive-through, takže jsem to hodil na vedlejší sedadlo a jel domů. Doma mě čekalo opravdu nepříjemné překvapení, místo stripsů jsem měl křídla.. výborně, protože já, ani manželka křídla nejíme, protože nám jednoduše nechutnají. Kdyby nebylo asi 22:00, tak se otočím a jedu to vrátit. Takhle 400 kč v koši. Výborně KFC. Člověk by řekl, že zákazníka, který ignoruje špatnou pověst kvůli kauze s masem, a nadále k vám zajde, obsloužíte alespoň správně. Ano, mohl jsem si to zkontrolovat, ale kdo to sakra dělá v autě? Obzvlášť, když za vámi stojí další auta. Poslední kapka, už k vám nejdu !!!
Fotografie
Recenze
-
Daniel Dvořák ★☆☆☆☆
-
Kristyna 24 ★☆☆☆☆
Raději se vyhněte obloukem! Přítel snědl 27.12. B smart - 2 stripsy A po dvou hodinách šílená otrava jídlem. Silný průjem a zvracení celou noc. Dnes silná nevolnost, křeče.. Děkujeme za zkažené svátky !!
-
Marek Pulpan ★☆☆☆☆
Dobrý den, přidávám se ke komentáři pana Matuli níže. S aférou ohledně prošlého masa strašila přítelkyně. Já na to moc nedávám a ba naopak, když se zjistí nějaká takováto aféra, tak podniky velikosti KFC musí dělat vše proto, aby to vyvrátili. I na základě této aféry jsem si říkal, že nám nic nehrozí. Objednal jsem kýbl hot wings a přítelkyně ještě večer zvracela, mně je blbě od žaludku, zatím bez zvracení. Jsem si jist, že to je z této objednávky. NENÍ MOŽNÝ, ABY TAKOVÉTO JÍDLO PRODÁVALI NADÁLE. Prosím i o zapojení hygieny/mystery shoppingu, aby se předešlo dalším takovýmto případům. Dekuji!
-
Lukáš Kurdějovský ★☆☆☆☆
Jedním slovem otřes ! Aspon při naší návštěvě pobočky dnes 7.9. V 20:20 - na objednávku jsme čekali 20 minut ! Manažerka a její poznámky na ostatní zakazniky mě také moc nepřesvědčily o tom jak to tady cele funguje… na tuto pobočku už nikdy více.
-
Hanz ★☆☆☆☆
Když už tam zaměstnáváte neschopné děti, tak byste tam mohli mít alespoň jednoho schopného manažera, který na ně dohlédne. To že se sýr sype do "qurrita" před tepelným zpracováním muselo být jasné už i neandrtálci. Styďte se vy výdobytci západního světa.
-
Jiří Špale ★★☆☆☆
To že čekám, pochopím, ale ne dvacet minut. Stripsy byly spíše rozmočený grundle tenké asi jako stránka z knížky. Hranolky taky rozbředlé. Je tu fronta, výměna papíru v kioskách neexistující. Už pak nebylo ani kam odkládat tácy. Nevím no, fotky mluví za sebe
-
Křupka ★★★★☆
[4/35] Stejně jako s kebabem, hledám nejlepší restauraci KFC v Praze, protože od nejoblíbenějšího fastfoodu očekávám kvalitu, velké stripsy, chutné twistery a profesionální přístup od personálu a čistou restauraci. Nejsem žádny kritik, jen povoláním profi žroutem s láskou. --> KFC Čakovice s Drive Thru je další z řad KFC, které rozlohou mám nejblíže, a taktéž je to nejčastější pobočka odkud mi DODO a další služby dovážejí smažená kuřata až ke dveřím. Jak je zvykem, kiosek vždy u mě zvítězí, proto dnešní návštěva neproběhla jinak a objednal jsem si slavný bestseller Mega Pocket, který jsem minimálně rok neměl, plus v KFC probíhá Kentucky Gold sezóna a dokonce nabízejí úplnou novinku čokoládové Churros se sladkou omáčkou. Ty jsem si odpustil, ale na zkoušku jsem přibalil k tomu Kentucky gold hrancle s cibulkou navrch. a soudě podle stížností od lidí, zaměstnanci nesplňují počet objednaných položek a dost často se stává, že něco zapomenou úplně, proto jsem si při objednání dával pozor, jestli opravdu dodrží celou objednávku, a naštěstí jsem měl asi dobrý den. Na jídlo jsem čekal o trochu déle než je u fastfoodu zvykem, podotýkám že za mnou nikdo nečekal, ale dnešní zážitek si odnesl kurýr DODO co čekal na nejméně 5 kyblíků a soudě podle jeho výrazu, tam opravdu čekal dlouho, až tam po chvilce čekali najednou dva kurýři. Proto následné řvaní v kuchyni, ať si pospíší s jídlem, nebylo dvakrát přijemné, zvlášť pokud si chcete vychutnat jídlo bez obtěžování. Jídlo byla bezvadné, hranolky dosolené a křupavé, Mega Pocket byl fakt skvělý, jen asi nešťastně zabalen, protože se trhala tortilla schválně při rozbalování z obalu, a pak když se od toho zaprasíte, doufáte že se nikdo na Vás v tu dobu nedívá. Vyzkoušel jsem i záchod, který byl čistý a umytý, nevýmaje stoly a sedačky které každou chvíli uklízečky uklízely, takže o čistotu tu není nouze. Hodnocení: Jídlo - 4,5/5. Chod restaurace, čistota, styl - 4,3/5. Celkový dojem: Asi opravdu záleží na jaký personál natrefíte, ale nevidím důvod začerňovat celou pobočku drobnostmi, ale jelikož tu nejvíc lidí objednává přes drive-thru, tak se tu v klidu najíte.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa KFC Čakovice DT?
KFC Čakovice DT se nachází na adrese Kostelecká, 196 00 Praha-Praha-Čakovice, Česko
Jaké je telefonní číslo KFC Čakovice DT?
Můžete kontaktovat KFC Čakovice DT na čísle +420 607 279 479
Jak se dostanu k KFC Čakovice DT?
Trasu k KFC Čakovice DT najdete zde odkaz