Dneska jsme byli na Kaskádě na večeři, SEM UŽ NIKDY..... Objednali jsme si 4 jídla. Po cca 15 minutach, prisla rodina k vedlejsimu stolu a objednala si dve jidla (pak prisla servirka a objednavku po koleginy, ktera si ji ani nenapsala radsi zkontrolovala a ujistila se co chteji). Zadne jine jidlo si v restauraci nikdo neobjednaval. Po cca hodine nam donesli jidlo, teda pouze 3 jidla ( z toho i jedno se spatnou prilohou). Jedny medajlonky, ktere byly dvakrat, neudelali (tak pry, zda je maji zacit delat - no dalsi hodinu se nam cekat nechtelo). Pri placeni to vypadalo, ze obsluze je to jedno, pry se to stava (mozna tak omylem, pri plne obsazene restauraci a ne pri obsazeni dvou stolu). Takze pokud nevite co s volnym odpolednem, tak ho muzete travit tady, pac rozhodne tu na jidlo budete cekat dlouho, pokud se ho teda vubec dockate. EDIT PO ODPOVĚDI: Nevim co myslite tim, ze to se mnou na baru resili. Slecna prisla az kdyz uz jsme meli vsichni skoro polovinu jidla snedenou s tim ze se to nezaclo jeste ani delat a zda se to ma zacit pripravovat, na to jsme rekli ze ne, ze nebudem cekat dalsi hodinu na jidlo. Pri placeni na baru to nikdo neresil, pouze bylo receno, ze se to stava (asi jeden stul na jidlo je velka objednavka) a ze za to muze asi uplnek... Slecna pak dodala jeste vetu, ze se nemusime bat, ze nam to jidlo stejne neuctuje.... coz uz opravdu vtipne nebylo.... To aby si clovek, ktery k vam jde na jidlo priste zjistil, zda neni personal po obedech unaveny a bude obslouzen, pripadne, zda ma kuchar dobrou naladu a jidlo se mu povede...
Fotografie
Recenze
-
Pfeffer Jaroslav ★☆☆☆☆
-
Jakub Malík ★☆☆☆☆
Kaskádu jsme navštívili s přáteli. Rozhodli jsme se k tomu neb jsme s partnerem chtěli zjistit, zdali minulé personální a provozní nedostatky byly jen špatnou konstelací hvězd. Bohužel po dnešní návštěvě jsme došli k smutnému závěru, že tento podnik s největší pravděpodobností již nenavštívíme. Recenzi bych nepsal, ale protože naše připomínky byly svým způsobem stálému personálu jedno, nemohu jinak. Obsluha opakovaně špatná, na jídlo se opakovaně čeká hodinu a více, opakovaně problém s doneseným jídlem (pokud teda vůbec jídlo dostanete). Na baru, při placení, jsme o problémech hovořili, ale z reakce tuším, že kritika nepadla na úrodnou půdu a protože jsem přirozeně klidný člověk, mávl jsem nad tím rukou a odešel jsem pryč. Kaskáda byla skvělá restaurace, kde jsme si velmi rádi dávali jídlo, zároveň jsme si rádi objednávali jídlo domu. Naštěstí je nabídka ve Vraném a okolí široká. Doplnění po odpovědi majitele: Mrzí Vás to až při sepsání recenze a rozhodně jsem nikoho neignoroval, zároveň jsem nezaznamenal snahu o diskuzi a řešení situace ani náznakem neb jsem velmi komunikativní člověk a případné diskuze bych se milerád zúčastnil a jsem natolik vyrovnaný, že bych se svými emocemi z chování personálu nenechal zbytečně ovlivnit :). Ale děkuji za zcestnou odpověď, která nereflektovala ani na naprostou nevytíženost personálu po celou dobu, co jsme tam pročekali na jídlo, abychom pak mohli vysolit dost peněz za “nic” a rád bych vypíchl, že se nejedná o ojedinělou situaci.
-
Kateřina Heřmanová ★★★★☆
Výborná pizza, obsluha- teď v létě zřejmě brigádnice, nelze asi objektivně zhodnotit. Ale všechna děvčata se snažila. Trochu nestabilní venkovní lavičky. Každopádně jídlo bez námitek. Hezké prostředí. Určitě se vrátíme.
-
Radovan Fiala ★★★★★
Hledali jsme místo na oslavu narozenin a měli šťastnou ruku s penzionem Kaskáda. Velmi příjemná šéfová s příjemným týmem. Vše perfektně připravené, jídlo chutné, pokoje čisté. Po celý večer se o nás hezky starali a ve všem vyšli vstříct. Mohu jen doporučit.
-
Věra Planková ★★★☆☆
Ubytování odpovídá ceně. Snídaně za 180kč hrozná - malý výběr - šunka, sýr, zelenina, párek nebo vejce natvrdo, jen bílé pečivo, buchta se nedala jist, druhý den to samé a hrozná buchta ze včerejška. Kafe ke snídani překapané přes filtr slabé průhledné. Večeře dle vlastního výběru dobrá, pizza výborná 1*.
-
Tereza Marková ★★★★★
Penzion Kaskáda vřele doporučuji, stejně tak i restauraci! Pokoj byl čistý, s vlastní koupelnou i WC. Chtěla bych zdůraznit, že personál byl velmi příjemný, milý, ochotný - např. kdykoliv přeparkovat vlastní auto, abych mohla zaparkovat v areálu, tuto možnost (za příplatek) jsem ráda využila, neboť jsem měla půjčený vůz. Oceňuji zájem o nás, jako o hosty, neboť se personál průběžně zajímal, zda něco nepotřebujeme, zda jsme spokojeni. V restauraci se velmi dobře vaří, čepují skvělé pivo a navíc v kamenné peci pečou vlastní pizzu, co víc si může host přát... Snad jen se sem zase jednou vrátit... ;)
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Penzion Kaskáda?
Penzion Kaskáda se nachází na adrese U Elektrárny 624, 252 46 Vrané nad Vltavou, Česko
Jaké je telefonní číslo Penzion Kaskáda?
Můžete kontaktovat Penzion Kaskáda na čísle +420 739 004 111
Jak se dostanu k Penzion Kaskáda?
Trasu k Penzion Kaskáda najdete zde odkaz