Recenze

  1. Lucie Škaloudová ★☆☆☆☆

    Prodej našeho bytu na Spořilově převzala paní Šedivá po jiné makléřce. Bohužel nás sama nekontaktovala a museli jsme ji oslovit, zda na prodeji vůbec pracuje. Ve smlouvách se objevily chyby, které komplikovaly vyplacení peněz, ale byly rychle vyřešeny. Ke konci obchodu jsme museli s kupujícími jednat sami, což hodnotíme hůře než zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, kde makléř vše za nás vyřídil. Celkově průměrná spolupráce – některé věci byly vyřešeny efektivně, komunikace a vedení obchodu však zklamaly.

  2. Dan Kral ★★★★★

    S panem Kankovskym jsem resili prodej z pozice kupujiciho. Vse zaridil, prakticky o nic jsme se nemuseli starat. Predevsim nam ale vysel vstric i ve vecech, ve kterych nemusel. Byli jsme velmi spokojeni.

  3. Lukáš Pergl ★★★★★

    Pokud chcete udat správný směr na trhu realit, toto je dobré místo. Velmi lidský a proaktivní přístup ke klientům.

  1. Arctic ★☆☆☆☆

    Všem doporučuji se této společnosti vyhnout obloukem. Před svátky jsem se snažil kontaktovat makléře ohledně pronájmu bytu, jelikož jsem nechtěl rušit, dal jsem vzkaz přes SMS. Jelikož nebyla odezva, po vánocích jsem volal, číslo není na makléře, ale infolinku. Paní příjemná, potvrdila, že byt je stále dostupný a dala mi číslo na makléře, a že mu dá taky vědět, aby mi zavolal. Den nic, volám já, makléř nebere. Další den zkouším znovu, makléř zvedl telefon a po zjištění o co jde, oznámil, že má "vážného zájemce" již od doby před svátky, ale prý se ozve, jelikož ještě není rezervace. Čekám, nic, volám, obdržím info, že to stále řeší a kdyžtak si dáme schůzku za dva dny, ale určitě dá odpoledne vědět. Opět musím volat já, věc je stále v řešení, ozve se mi večer. Volám další den odpoledne, jak se tedy věc vyvíjí a dostanu pouze info, že zájemce zaplatil rezervaci a byt již není k dispozici. Prosím pěkně, nechápu, proč se snažím ucházet o byt skoro dva týdny, abych následně dostal info, že to vlastně bylo slíbeno již někomu jinému, byl jsem připraven byt prohlídnout a pokud by bylo vše dle inzerátu, na místě si tzv. plácnout. Přeji Vaší realitní kanceláři mnoho štěstí, budete jej potřebovat.

  2. Jakub Janoušek ★☆☆☆☆

    Všem doporučuji se této společnosti vyhnout obloukem. Před svátky jsem se snažil kontaktovat makléře ohledně pronájmu bytu, jelikož jsem nechtěl rušit, dal jsem vzkaz přes SMS. Jelikož nebyla odezva, po vánocích jsem volal, číslo není na makléře, ale infolinku. Paní příjemná, potvrdila, že byt je stále dostupný a dala mi číslo na makléře, a že mu dá taky vědět, aby mi zavolal. Den nic, volám já, makléř nebere. Další den zkouším znovu, makléř zvedl telefon a po zjištění o co jde, oznámil, že má "vážného zájemce" již od doby před svátky, ale prý se ozve, jelikož ještě není rezervace. Čekám, nic, volám, obdržím info, že to stále řeší a kdyžtak si dáme schůzku za dva dny, ale určitě dá odpoledne vědět. Opět musím volat já, věc je stále v řešení, ozve se mi večer. Volám další den odpoledne, jak se tedy věc vyvíjí a dostanu pouze info, že zájemce zaplatil rezervaci a byt již není k dispozici. Prosím pěkně, nechápu, proč se snažím ucházet o byt skoro dva týdny, abych následně dostal info, že to vlastně bylo slíbeno již někomu jinému, byl jsem připraven byt prohlídnout a pokud by bylo vše dle inzerátu, na místě si tzv. plácnout. Přeji Vaší realitní kanceláři mnoho štěstí, budete jej potřebovat.

  3. Tomáš Baran ★☆☆☆☆

    Již před týdnem jsem přes Sreality zanechal požadavek o kontaktování ohledně zajmu koupi vámi nabízené nemovitosti. 4 dny se nic nedělo. Volal jsem tedy k vám na zákaznický servis a dostal kontakt na zodpovědného prodejce. Tomu jsem 3x volal. Bez úspěchu. Dostal jsem pouze SMS, že se mi ozve. Doposud nic. Rád bych podotknul, že jsem projevil zájem o dům za 10 mil. Kč a z mé strany udělal maximum možného. Velmi mě zaráží jak neseriózní přístup vaše realitní společnost přistupuje k potenciálnímu zákazníkovi. Doposud jsem negativní zprávy o vaší společnosti ignoroval, ale nyní je již mohu šířit také.

  1. tom m ★☆☆☆☆

    Vřele nedoporučuji, jednání na bodu mrazu. Chtěl jsem si koupit RD a paní makléřka dala do inzerátu číslo na infolinku místo svého (naštěstí je blondýna, takže to všelicos vysvětluje). Následně mi tam dali číslo na makléřku a měla mi sama zavolat. Nikdo nezavolal, tak jsem volal makléřce, která 2 x to nevzala a jednou to položila a napsala SMS, že zavolá zpět. Nakonec stejně nezavolala. Už jsem ztratil zájem s touhle realitkou úplně komunikovat, když mají tak neochotný lidi a radši zvolím jiný, než se někomu vnucovat.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa NEXT REALITY?

NEXT REALITY se nachází na adrese Olbrachtova 1980/5, 140 00 Praha 4-Krč, Česko

Jaké je telefonní číslo NEXT REALITY?

Můžete kontaktovat NEXT REALITY na čísle +420 222 517 959

Jak se dostanu k NEXT REALITY?

Trasu k NEXT REALITY najdete zde odkaz

Advertisements