Recenze

  1. Roman ★★★★★

    Za pár let se nic nezměnilo,jídlo dobré,obsluha ještě lepší.

  2. Sar Web ★★★★★

    Pan vedoucí nám z vlastní iniciativy nabídl lepší pokoj i s WC, když viděl mého malého syna. Velká vstřícnost a ochota. Paní provozní byla velice milá a srdečná. Cítila jsem se tu jako doma. Nádherná příroda okolo. Moc děkuji a zase někdy;).

  3. Ivča ★★★★☆

    Klidnější prostředí, čistý menší pokoj s větší manželskou postelí. V chodbičce je vestavěný sprchový kout a umyvadlo. K dispozici je varná konvice 2 sklenice a 2 porcelán.hrnky+ lžičky.Mile překvapila huňatá deka navíc,ale v pokoji bylo dostatek tepla a taky u lůžka z obou stran u hlavy elektrické zásuvky. Chvíli trvalo než začala téci teplá voda ve sprše,ale ty 3-4 minuty čekání,není žádná katastrofa. Trochu mi vadilo WC na chodbě motelu,ale i to se dá předpokládat při ceně pobytu. Pán v recepci byl úslužný a vstřícnost sama. Na pohodové přespání ideální, parkoviště zdarma, 300-400 m stanice metra.

  1. Alexandr Kriz ★☆☆☆☆

    Spal jsem zde 25.2.2022. Už při rezervaci a platbě na jejich stránkách mě mělo varovat, když nedorazil potvrzující mail. Při příjezdu (v neděli večer) jsem dostal informaci, že topení v hotelu nefunguje celý víkend, protože je rozbitý kotel a opravdu, na chodbách byla dost zima (venku bylo cca mínus pět stupňů). OK, to se může stát a vše bylo vyřešeno přímotopem na pokoji. Při dotazu na (zaplacenou) snídani mi bylo řečeno, že snídaně už se několik let v hotelu nepodávají a že mi peníze budou vráceny zpět na účet, paní na recepci prý volala řediteli. Na pokoji nebyla televize, přestože na fotkách pokojů v galerii je. Odpověď - televize musel hotel prodat, aby přežil. Poslední kapka byla, když jsem zjistil, že toaleta je na chodbě, společná pro všechny pokoje. Na stránkách hotelu o tom samozřejmě není ani slovo. Tuhle recenzi jsem nechtěl psát, čekal jsem s ní skoro měsíc - čekal jsem na to, zda mi hotel skutečně vrátí peníze za nerealizovanou snídani zpět na účet, jak mi bylo slíbeno. Psal jsem kvůli tomu postupně 3 emaily, na poslední mi bylo odpovězeno, abych si to vyřídil telefonátem na nějaké číslo pána, co se prý stará v hotelu o finance. No nezlobte se na mě - to si děláte vážně srandu!? Abych nebyl jen negativní - personál (paní na recepci) se opravdu snaží, jen má pravděpodobně svázané ruce. Cena za pokoj je nízká (1040 Kč). Ve stejném objektu je i restaurace, kde se dá najíst. A perlička na závěr - na jejich stránkách pořád nabízejí snídaně...

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Grado?

Grado se nachází na adrese Mezi Lány 15, 150 00 Praha 5, Česko

Jak se dostanu k Grado?

Trasu k Grado najdete zde odkaz

Advertisements