Recenze

  1. Michal Klik ★★★★☆

    Tady je recenzí o nepříjemné obsluze a přitom má zkušenost je přesně opačná. Pořád je to žabka, čekejte vyšší ceny.

  2. Prokop Trojan ★★★★★

    Naše místní Žabka je fajn obchod. Personál je milý, vstřícný a ochotný pomoct. Vždy příjemná zastávka, rád se sem vracím.

  3. Anna Ustyantseva ★★★☆☆

    Výběr je lepší než v ostatních žabkách, ale prodavačky jsou spíš arogantní. Občas chybí i pozdrav…

  1. Ananathor ★★★★☆

    Osobně mám tuto prodejnu rád. Každé ráno se zde cestou zastavím a koupím si zde bonbóny a pití. Ráno zde můžete narazit i na chutné, křupavé a čerstvé pečivo. Obsluha je velmi příjemná a ochotná. Jediná vada na kráse této prodejny jsou poněkud vyšší ceny, které se bohužel stále zvyšují.

  2. Jan Bulíř ★★★★☆

    Osobně mám tuto prodejnu rád. Každé ráno se zde cestou zastavím a koupím si zde bonbóny a pití. Ráno zde můžete narazit i na chutné, křupavé a čerstvé pečivo. Obsluha je velmi příjemná a ochotná. Jediná vada na kráse této prodejny jsou poněkud vyšší ceny, které se bohužel stále zvyšují.

  3. Vojtěch Adámek ★★☆☆☆

    Nic moc. Na výběr toho moc nemají, sortiment s pečivem a dalšími ''svačinovými rychlovkami'' je tragický. Navíc zdražují seč můžou, od září, kdy jsem do žabky začal chodit, se některé položky zdražily snad dvojnásobně. Alespoň personál je ochotný a v rámci možností přátelský.

  1. Hana Hiroshima Vatalová ★★★★★

    Primárně zde nenakupuji, proto počítám s tím, že když jdu do Žabky, je sem tam něco dražší. Prodavačky tu jsou moc milé a vstřícné - všechny. Těm, které jsou ze “třetích východních zemí mimo EU” (jak zde bylo vytýkáno), je normálně rozumět a to zpravidla nerozumím ani Slovákům. Cítím se tu při nákupu vždy příjemně - pokud tedy zrovna moje děti nedrobí rohlíky na zem a nesnaží se ukrást lízátka.

  2. Jitka Barochová ★☆☆☆☆

    V prodejně Žabka nenakupuji, protože je strašně drahá. Personál nic moc a vrchol byl při vyzvednutí zásilky, kdy prodavačka ji nemohla najít. Nakonec jsem odešla, bez balíčku. Ještě štěstí, že nebyl placený dopředu, protože bych tam ještě teď.

  3. Jakub Ch. ★★★★★

    Tento malý obchůdek navštěvuji zpravidla po ránu, kdy jedu do práce. Sortiment dostačující, prodavačky ochotné, ceny mírně vyšší, ale zase mají brzo otevřeno. Samozřejmostí je možnost čerstvé kávy a rozpečených croasantů.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Žabka?

Žabka se nachází na adrese 39, Švédská 107, 150 00 Praha 5, Česko

Jaké je telefonní číslo Žabka?

Můžete kontaktovat Žabka na čísle +420 242 405 285

Jak se dostanu k Žabka?

Trasu k Žabka najdete zde odkaz

Advertisements