Jako dobrý humus za ty peníze. Už nikdy. Moravský koláč - mák Nejlepší koláč v Praze – tvaroh v okrajích, uvnitř poctivý mák, žádné náhražky. Vyroben je dle tradičních receptur našich babiček a dědečků. Složení Pšeničná mouka, máslo, cukr, droždí, vanilínový cukr, vejce, citropasta (cukr, voda, jablečná dřeň, vláknina pšeničná (bez proteinů), aromatické látky přírodní a přírodně identické, zahušťovadlo xanthan, chemicky konzervovaný ovocný přípravek: sorban draselný), přípravek zlepšující mouku (mouka pšeničná, Diasta, koncentrát, sůl), sůl, voda, tvaroh, instantní puding (modifikovaný škrob, cukr, sušené mléko plnotučné, sušená syrovátka, zahušťovadlo, kypřicí látka, barvivo, přírodní aroma), voda náplň: maková: maková směs (mák, cukr, syrovátka, kukuřičný škrob, skořice, sójová mouka) vanilinový cukr, citropasta, ovocná marmeláda (ovocný protlak (jablko), cukr, glukozový sirup, ovocný protlak (aronie), ovocný protlak (jahoda) 5 %, kyselina citrónová, modifikovaný škrob, melírující látka, voda.), strouhanka posyp: žmolenka (pšeničná mouka, máslo, cukr, vanilínový cukr)
Fotografie
Recenze
-
Richard Vlček ★☆☆☆☆
-
Štěpán Müller ★★★★★
Chtěl jsem něco říct, ale mám plnou pusu brusinkové s mozarellou
-
Sim Ciro ★☆☆☆☆
Nepekna zkusenost s personalem.a to nakupuji denne. Ale dnes, nevim, arogance. Zbytecna.
-
Gabriela Jechova ★☆☆☆☆
Do této pekárny chodím často, ale dnes jsem se velice zklamala. Drahý ovocný koláč a byl opravdu tvrdý a nedal se sníst. Dnešní nebyl určitě.
-
K H ★☆☆☆☆
Koupil jsem 6 housek. V poledne. Všechny tvrdé a oschlé. Zřejmě jsem od paní prodavačky dostal extra výběr. Býval jsem věrný zákazník, ale jelikož se mi to stalo již podruhé, už se nevrátím.
-
Martin Svoboda ★☆☆☆☆
Stare a zkažené jídlo prodávají! Bohužel jsem si vzal ke snídani lososa v briosce a zbytek dne sem strávil na toaletě. Měli by to zavřít!
-
Dominika Marečková ★☆☆☆☆
Navštíveno podruhé jelikož dělat závěr z jedné návštěvy je hloupost. Nepříjemné prodavačky !!!! Poprvé když jsem byla tak mi řekla že nebude dělat storno, aby přidala ještě další zboží ( byla jsem tam sama ) a bylo mi řečeno ,, Pokud mate zájem ještě o něco tak si to laskavě kupte na dvakrát já nebudu dělat storno”. A dneska ,, co to bude braly jsme si nákup a když jsme řekly že chceme učenku tak ,, a při objednání jsme se přeřekly místo čoko na čokoládový rohlík tak pani nic nedělá ani neřekla, než jsme se koukli na správný název ( byly jsme tam jen my a jeden člověk po nás ) No jo já vám tedy dam kopii “ a ani dobrý den / nashledanou. Pani byla velice otrávena a neochotna jako by jsme ji otravovaly. Tuto pobočku už nikdy nenavštívím, jelikož takovýhle přístup není profesionální.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Pekárna Kabát?
Pekárna Kabát se nachází na adrese Kobyliské náměstí Vestibul stanice metra C Kobylisy, západní výstup, 182 00 Praha 8, Česko
Jak se dostanu k Pekárna Kabát?
Trasu k Pekárna Kabát najdete zde odkaz