Pan doktor i paní sestřička jsou super, hodní, sestřička hodně empatická. Kupodivu jsem nečekala dlouhou, jak bylo dřív zvykem, za 15 minut se vším všudy, i se zákrokem, bylo hotovo. Děkuji
Recenze
-
Adéla Petířová ★★★★★
-
Anastasia Shafranska ★★★★★
Navštívila jsem lékaře před rokem, když jsem si zlomila kostrč. Rychle mě přijali, udělali rentgen a předepsali léky. Nemám žádné výhrady – profesionalita. Tento týden jsme byli s dcerou – měla zánět na prstu. Sestřička byla velmi pozorná a citlivá, lékař pomohl ránu vyčistit. Jsme spokojení.
-
NatSil ★☆☆☆☆
Naprosto neprofesionální přístup, ani nevím, kde začít. I při objednání na první termín dne čekáte v čekárně více než hodinu, jelikož kdo dřív přijde, ten dřív mele (i přes objednání). Prostředí mi naprosto nepřijde sterilní. Přístup všech chirurgů je tristní. 3x mi pokazili banální operaci, která vyústila v zánět, po kterém mi prst málem uřízli celý. Naprosto nelidský a neprofesionální přístup všech doktorů (až na paní sestřičku, která je skvělá a téměř vykonává práci doktorů). Velice hrubé zacházení s poraněními, špatné uspání problematických míst. Už nikdy víc. Normálně recenze nepíšu, ale v tomto případě jde o lidské zdraví. Nedoporučuju ani Zbraslav, kde doktoři nemluví česky (což v Radotíně se alespoň dorozumíte ruka). Co ale můžu doporučit je chirurgie v Modřanech vedle Alberta, kde mi nohu zachránili.
-
Tom Orsi ★★★★★
Pan doktor i sestry byli velmi příjemní. Syn 1,5 roku, 2 řezné rány na palci - 3 stehy. Hned jsme šli na řadu a po ošetření nám nabídli vedlejší místnosti na uklidnění a nakojení.
-
Marcela Votrubová ★☆☆☆☆
Už nikdy více. Syn si zlomil dlahu a tak jsme jeli do Radotína na převaz. Sestra, co mu na ruce udělala, by opravdu zasloužila pár facek. Nejen, že mu nic nezkontrolovala a napatlala mu tunu sádry na prasklou sádru, ale udělala to tak šikovné že synovi sádra tlačila na nalomeninu .... a malicek, který jsme měli kontrolovat zasádrovala durch... Hned jsem mu ho nějak vyštourala abych ho mohla hlídat a pozorovat a světě div se. Malíček byl zkřížený s prstem vedle, takže by nám to pěkně srostlo .. letěla jsem tam zpět a po mém naléhání sádru sundali a udělali rtg. Sádru už jsem mu dát samozřejmě tady nenechala a požádala o poukaz na ortezu... (napsali mi ortezu na úplné jiný druh zranění)Jela jsem s poukazem pro ortezu na Zbraslav a díky bohu tam mají pana doktora, který mi strašně pomohl a zafixoval synovi ručičku správně.... fuuu... opravdu pozor a nebát se si říct, jinak z obyčejného úrazu může být docela oříšek.
-
Nigel ★☆☆☆☆
Vole pičus co ani nedokáže nasadit správně cast ze sádry, po dnu to celý spadlo a musel jsem si to udělat doma sám. Příště radši chcípnu než abych šel sem.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Chirurgie Radotín?
Chirurgie Radotín se nachází na adrese Sídliště 1100/31, 153 00 Radotín, Česko
Jaké je telefonní číslo Chirurgie Radotín?
Můžete kontaktovat Chirurgie Radotín na čísle +420 257 810 568
Jak se dostanu k Chirurgie Radotín?
Trasu k Chirurgie Radotín najdete zde odkaz