Manipulují, lžou, nabízejí auta se stočenými kilometry, uvádí lživé informace a to dokonce pokud se jedná o dražší a ojedinělá auta. Když je odhalíte, neomluví se, nekomunikují nevysvětlují.
Fotografie
Recenze
-
petr matustik ★☆☆☆☆
-
Petr Svoboda ★★★★★
Velmi ochotný přistup paní Moraru ohledně podpis smlouvy na nakup vozu. Děkuji
-
Petr ★☆☆☆☆
Člověk má vždy na výběr - buď může s nimi obchod uzavřít nebo ne. Bohužel jsem obchod uzavřel, ale jak tušíte, pouze jedna strana je spokojena. Nedodrží to, co slíbí a vymýšlí si nesmysly. Zkrátka podlehl jsem jejich podvodnému jednání. Tak alespoň takto si ulevím. Nenechte se zatlačit jejich triky do nevýhodného postavení.
-
congtucz hotboy ★☆☆☆☆
Koupili jsme auto v Hradci Králové. Když jsme telefonovali přes linku, slíbili nám také slevu. Ale Když jsme přijeli do jejich pobočky a nikdo nic neví. Při koupě nikdo nám neupozornil, že motory mají nějaké vady. Stačí podepsat kupní smlouvu a fakturu, poté si můžeme vzít domů. Po koupě auta jsme dali servisu. Oborníci ve servisu nám sdělili, že motor je špatný. Šrouby se přemontují z jednoho dílu na druhý. :DDDDDD Nechápu jak mohou fungovat tato firma doposud. Když pracují tahle !!!!!
-
Ondra Ditko ★★★★★
Na emailu mi blbne zákaznický průzkum když tam dám ano rozhodně doporučil známýmu 0/10 tak dám rozhodně ano 10 a když mě to z emailu přesměruje na ten zákaznický průzkum tak se najedou samo udělí hodnocení že je tam napsáno že koupě auta nevyšla ale vyšla auto mám a jsem rád Tak aspoň tady to napíšu Děkuji moc dobré společnosti která mi dovezla Felicii s Ostravy do Českých Budějovic do pobočky AAA auto udělali to rychle do 3 dnů jsou moc šikovný a dobrý lidi.
-
Scooby Doo ★☆☆☆☆
Vše co jste o této firmě slyšeli je pravda. Lituji toho ze jsem se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Do teď je mi z toho špatně.
-
Stanislav Makovička ★☆☆☆☆
Plán: Koupit auto (cena 370 tis., při úvěrování přes jejich partnery 310 tis.), jako akontaci dát současné auto (předpoklad 60 tis.) zbytek dle webové kalkulačky přímo na stránkách bazaru možnost splácet 96 měsíců cca 3200 Kč. 1. den: Online chat s operátorem, domluven dovoz auta do nejbližšího bazaru. Následně telefonát (slečna nebo paní), že to musím domluvit přímo na pobočce a sloužit vratnou zálohu 2000 Kč. Ještě ve hře další vozidlo, stejný model, o rok starší s větším nájezdem, o 40 tis. levnější. Operátorka na lince sděluje, že při zaplacení více záloh není problém nechat si dovézt více aut Na pobočce snaha nabídnout a řešit pouze to dražší. Výkupní cena mého auta nižší, než jsem čekal, nicméně s příběhem, jak prosil svého šéfa, mi technik uhádal, uprosil ještě něco navíc, celkem 50 tis. Nabídka úvěru u 7 let starého auta pouze na 84 měsíců, měsíční splátka přes 4900 Kč. Bonus z ceny při financování prý pouze při akontaci 70% ceny. Zároveň mi přišla SMS, že mám volat na pražské tel. číslo ohledně nabídky financování, pokud jsem prý zadal email, již v něm nabídka je. Email jsem zadal dvakrát, nabídka nepřišla. Odchod z bazaru bez dalšího jednání. 2. den Zajistil jsem si finanční prostředky v takové výši, abych mohl složit akontaci ve výši 70% ceny vozidla (peníze + protiúčet), abych mohl čerpat bonus. Při tel. kontaktu na ono pražské číslo jsem byl přepojen na člověka, který mi po popsání událostí předchozího dne sdělil, že posouzení u bonusu je individuální! Následně jsme se dohodli, že znovu navštívím pobočku týž den v 17:30 hod. Potvrzovací SMS již uváděla čas 17:00 hod. Na pobočce jsem znovu popsal celý plán včetně akontace 70% z ceny a zbytek financování úvěrem (snaha o získání 60 tis. bonusu). Dle webové kalkulačky prodejce při 60 měs. cca 1600 Kč splátka. Pracovnice úvěrového oddělení (nebo jak to nazvat), jiná než předešlý den začala mluvit o tom, že při využití bonusu se doplácí zůstatková hodnota vozidla třeba i 80 tis. (další informace, která nikde nezazněla). Pak mi dala dvě nabídky, jednu standardní, druhou jako pro zaměstnance (zjevně další z marketingových tahů), obě z plné ceny. Při akontaci 220 tis. 96 splátek (u stejného auta to den předtím nešlo) po téměř 3000 Kč (cca 300 tis. Kč při doplatku 150 Kč ceny), zaměstnanecká verze pak 84 splátek po 2500 Kč (210 tis. při doplatku 150 tis.) Při předložení webové kalkulačky (60 resp. 62 měsíců po cca 1600 Kč při čerpání bonusu) mi bylo sděleno, že to je možné pouze u aut do 6 let stáří (opět další podmínka). Paradoxně pokud bych zvolil ještě o rok mladší auto (6 let stáří, cena 500 tis., při úvěrování 440 tis.) mi při akontaci 220 tis. (50% bonusové ceny) 96 měsíců po 2643 Kč, tedy celkem necelých 254 tis. + již zaplacená akontace, výsledná cena vyšla mezi původní a bonusovou (474 tis.) Když jsem viděl vyděšený výraz pracovnice úvěrového oddělení, ani jsem neměl chuť pokračovat. Na rovinu potom, co všechno se během jednání měnilo a doplňovalo za podmínky, nevěřím tomu, že by mi to byl někdo z AAA schopen nabídnout. Závěr: Nechal jsem si své auto, absolutně nemám chuť tyto klamavé, zavádějící, nekalé praktiky bezmála na úrovni podvodu podporovat. Škoda že musím dát aspoň jednu hvězdu, ale tak aspoň za ochotu zaměstnanců pracujících v tomto ústavu.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Aures Holdings A.s.?
Aures Holdings A.s. se nachází na adrese Dopraváků 874, 184 00 Praha 8-Čimice, Česko
Jaké je telefonní číslo Aures Holdings A.s.?
Můžete kontaktovat Aures Holdings A.s. na čísle +420 800 400 450
Jak se dostanu k Aures Holdings A.s.?
Trasu k Aures Holdings A.s. najdete zde odkaz