Recenze

  1. richard hula ★★★★★

    Na konci září 2025 jsem si přebíral nový vůz. Až na pár zádrhelů v komunikaci úplná spokojenost. Doporučuji

  2. Klára Russo ★★★★★

    Nákup vozu přes Carvago byla asi ta nejlepší služba, jakou jsme kdy zažili. Od první chvíle co jsme se zaregistrovali, se o nás neustále někdo staral. Radil s výběrem, pomáhal s koupí, financováním, pojištěním a následně neustále informoval jak telefonicky, tak přes sms i v klientském profilu o průběhu jak Car Auditu (který byl hotový do druhého dne, velmi detailní a obsahoval i dlouhé video z prohlídky), tak celém procesu. Co se zrovna s autem děje, jaký je aktuální stav, kdy se očekává dokončení jednotlivých kroků atd. Téměř vše bylo dokončeno ještě před avizovaným termínem! Pouze jednou se díky úřadům proces pozdržel, ale neustále s námi byl někdo v kontaktu a volal i jen oznámit, že sami stále čekají na odpověď. Nejvíce oceňujeme, že jsme se nemuseli starat o žádné papírování, auto nám dovezli až před dům, na značkách, komplet připravené, vyčištěné a díky Carvago tak koupě auta byla jen čistá radost a žádné starosti. Další auto do rodiny bude rozhodně opět přes Carvago!

  3. Tomáš Lešner ★★★★★

    Jsem zákazníkem Carvago již necelé dva roky a nechal jsem si od Carvaga dovést již dvě vozidla, po nějakém čase si myslím, že bych mohl napsat recenzi (bez emocí, střízlivou). Prvně, když jsem uvažoval o koupi vozidla, tak bohužel modely (Nissan Leaf), byly u nás moc drahé a moc jich nebylo, tak jsem se koukal po vozidlech z Německa. Carvago nabízelo hromadu aut, a jedno jsem si z nich vybral. Proběhla prohlídka, vozidlo bylo prohlédnuto a doporučeno ke koupi. Po té, co jsme si plácli, šlo vše krásně, do té doby, než bylo vozidlo 14 dní na výstupní kontrole (byly prázdniny, možná málo lidí, atp.). Po urgencích na Carvago se situace pohnula a vozidlo bylo do pár dní v Praze k vyzvednutí. Byl jsem trošku naštvaný, že to tak dlouho trvalo, nicméně, když jsem první vozidlo viděl, tak jsem si řekl, ano stálo to za to. Bylo v krásném stavu (jak technickém, tak kosmetickém). Druhé vozidlo opět Nissan Leaf jsem bral také přes Carvago, zde to bylo poměrně rychlé (ze začátku), ale opět ne bez problému. Komplikace byly pneumaticky, dovoz do ČR trval strašně dlouho, ale opět po cca měsíci bylo vozidlo u mě doma. Poté nastaly nějaké reklamace a zde musím opravdu Carvago vypíchnout jako TOP. Ke všemu se postavili korektně, až bych řekl moc luxusně.... zařídili servis, zařídili náhradní vozidlo po dobu opravy, atd. Abych se dostal k závěrečnému hodnocení. Carvago bych nedoporučil lidem, kteří neradi čekají,to čekání je opravdu dlouhé, chápu, že to prostě trvá (administrativa, atd), ale mě se to zdálo moc (30dní). Nakonec, když vozidlo předávají je ve stavu rovno novém. Carvago doporučuji na 99,99%, stovku bych jim dal, kdyby vozidlo bylo od zaplacení druhý den doma. Moc Vám děkuji a pokud budu shánět další vozidlo, přijdu za Vámi ⁠ :)

  1. Josef Tomášek ★★★★★

    Za mě extrémně snadný nákup auta bez starostí. Kvůli pár komplikacím jsem na auto čekal déle než bych rád, ale to nebyl žádný problém. Jak zde již nekdo zmiňoval, předání informací mezi zaměstnanci se zdálo byt občas ne úplně dobré. Každopádně abych shrnul své pocity, tak za ušetřené hodiny času a profesionální přístup chci týmu carvaga poděkovat. Služba dle mého má velký potenciál a když se zaměří na 100% kvalitu car auditů, tak si myslím že lidi jejich služeb budou dále hojně využívat. Teď sice nové auto mám a doufám, že dlouho jiné potřebovat nebudu, ale až ta doba nastane, tak plánuji služby carvaga opět využít.

  2. Petr Růžička ★★★★☆

    Celkově jsme s nákupem spokojeni a klidně můžu doporučit. Nákup probíhal pohodlně. I když pocity byly občas smíšené, hlavně z platby celé částky ihned po podepsání smlouvy. Ale chápu, že chtějí platbu předem. Pak jen čekání až auto dorazí....

  3. Alda Hedvik ★★★★★

    Carvago doporučuji ! Od prvotní objednávky, přes kontrolu auta v Německu až po doručení naprosto super. Carvago nás furt kontaktovalo a informovalo. Auto jezdí krásně a mohu jen doporučit ostatním aby při koupi auta zvažovali o využití carvaga. Jediné mále mínus bylo v tom že od objednání až po předání to celé zabralo měsíc a půl což pro nedočkavce jako já bylo trošku náročné :D ale není to nic velkého kvůli čemu bych carvago nevyužil znovu.

  1. Karel Velich ★★★★★

    Naprostá spokojenost. Přehledný web se širokou škálou filtrů, nabízející vskutku daleko více než dostatečné množství vozidel z celé Evropy. Následný servis po objednání vozidla je rovněž na jedničku. Zákazník je informován o každé změně, o každém posunu, jsou mu nabízeny nenásilnou formou i možnosti dalších doplňkových služeb, které dávají k danému vozu smysl. Nezaznamenal jsem ani žádné zbytečné prodlevy, vše šlapalo, dle možností, jako na drátkách. Pokud si budu kupovat další auto, tak zcela jistě zavítám opět na Carvago.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Carvago Europe?

Carvago Europe se nachází na adrese Dělnická 9, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Jaké je telefonní číslo Carvago Europe?

Můžete kontaktovat Carvago Europe na čísle +420 246 034 700

Jak se dostanu k Carvago Europe?

Trasu k Carvago Europe najdete zde odkaz

Advertisements