Recenze

  1. Patrik Taus ★★★★★

    Maximálně pozitivní čerstvá zkušenost s autopůjčovnou Easyrent. Rezervace on-line na konkrétní vozidlo (nic ve smyslu “or similar” jako u většiny autopůjčoven). Dále již následuje velmi příjemná komunikace s profesionálním technikem, upřesnění formalit, místa a termínu předání (ochotný a flexibilní na změny). Moje zápůjčka Škoda Kodiaq Sportline byl úplně nový, ale podle zaparkovaných aut to vypadalo, že provozuji celkově jen mladá a pěkně vybavená auta. Technický stav a čistotu si hlídají smluvně i prohlídkou, což je správně. Za mě maximální spokojenost. Kdo chcete půjčovně auto devastovat, tak nedoporučuji, smlouva je přísná. Kdo chcete pěkné, čisté auto a budete se k němu podle toho chovat, tak bych hledal zde.

  2. Silvie Růžičková ★★★★★

    U autopůjčovny ƎASY na letišti v Praze jsme si auto půjčili už podruhé a opět jsme byli maximálně spokojeni. Předání vozu proběhlo rychle a bez zbytečného čekání, personál byl velmi milý a ochotný. Oceňujeme také výbornou komunikaci (ať už přes e-mail, nebo po telefonu) vše bylo vždy jasně a rychle vyřízeno. Velkou výhodou je i snadná dostupnost kanceláře, která se nachází přímo naproti Terminálu 1 a v blízkosti Terminálu 2. Určitě doporučujeme a rádi se sem znovu vrátíme.

  3. Markéta Vaněčková ★★★★★

    Letos jsme už podruhé využili služeb EASY půjčovny a tentokrát jsme si pronajali Škodu Octavia 2.0 Sportline na prázdninový výlet do Rakouska. Auto bylo ve výborném stavu, prakticky jako nové, s platnou tovární zárukou, což nám dodalo pocit jistoty a bezpečí po celou cestu. Jízda byla pohodlná a díky adaptivnímu tempomatu kilometry ubíhaly doslova samy, aniž by byl kdokoli z nás unavený. Oceňujeme zejména snadné online sjednání rezervace i možnost pohodlného prodloužení pronájmu v zákaznické zóně. Vyzvednutí vozu v obchodním centru proběhlo hladce a navíc jsme zde mohli po celou dobu bezplatně parkovat náš starší vůz, se kterým bychom si takovou dálku už netroufli. Velmi si vážíme profesionálního přístupu a ochoty celého týmu. Přidáváme fotografie a krátké video z cest, abychom se podělili o naši skvělou zkušenost. Moc děkujeme a v budoucnu se na vás určitě znovu obrátíme.

  1. Jiří Procházka ★★★★★

    Velice milá obsluha při převzetí a odevzdání, rychlé jednání, odpovědi na otázky, žádný dotaz nebyl bez odezvy. Autopůjčovnu mohu jen doporučit.

  2. Dominik Koubek ★★★★★

    Stala se nám taková věc. Dávali jsme naše auto do servisu, ale chtěli jsme si udělat výlet do jarem vyzdobené přírody. Vzpomněli jsme si na skvělé zkušenosti, které jsme měli s EASY, tak jsme jim zavolali s tímto naším problémem. Nabídli nám úplně nové GLA, a protože jsme Mercedes ještě neřídili, skočili jsme po něm. První otázka mojí ženy, kterou mi položila, když poprvé sedla za volat půjčeného GLA byla, na jak dlouho jsme si to vlastně půjčili, a jestli si to nechceme nechat třeba na rok, nebo na tři … Jsme oba úplně nadšení! S autem jsme se sžili okamžitě, je nesmírně pohodlné a cítíme se v něm velmi bezpečně. Tak akorát velké, s panoramatickou střechou se cítíte jako v kabrioletu, a skoro nic to nežere. Na výlet jsme jeli a ne na jeden!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa EASY?

EASY se nachází na adrese Strakonická 2860/4, 151 00 Praha 5-Smíchov, Česko

Jaké je telefonní číslo EASY?

Můžete kontaktovat EASY na čísle +420 602 215 181

Jak se dostanu k EASY?

Trasu k EASY najdete zde odkaz

Advertisements