Velice chutný kebab nicméně poloviční tortilla než bývá standardně.
Recenze
-
Bronislav Hub ★★★☆☆
-
Tereza Sadílková ★☆☆☆☆
Píšou nonstop, ale mají sotva otevřeno. Když už se dostanete dovnitř (v údajné provozní době), tak dostanete naprosto podprůměrné jídlo v podobě studené pizzy, ovšem v ceně nadprůměrného jídla. Mrzí mě to, protože jsem sem dřív chodila poměrně pravidelně. Možná by stačilo upravit neony ve vitríně, ceny, anebo přípravu pokrmu. K dnešnímu dni to má být moje pátá zastávka po těchto změnách, které mě zklamaly. Kdybych mohla, svoje peníze utratím někde jinde. Bohužel se z pokojného zákazníka stal nespokojený a bohužel už nikdy navštěvující toto místo..
-
Jan Schovánek ★★★★☆
Dobrý kebab, i na centrum je drahý, hovězí maso mírně slanějsi. Malá porce. Na druhou stranu v půl 1 ráno nemůžu dat špatné hodnocení, cena je viditelná Jen ta porce za ty penize je fakt malá. Zlepšete to, další recenze budou následovat.
-
Rostislav ★★☆☆☆
Kebab snad průměrný, cena není zlá ale stejně neodpovídá kvalitě. Maso málo opečené, zelenina dost kyselá. A k tomu velice neochotná a otrávená rusácká obsluha.
-
O. S. ★☆☆☆☆
Mála porce kebabu (taková ta malá univerzální krabička), malá porce masa v něm. Chuť podprůměr, možná. Že by pachuť umělého dochucovadla? Za 130 Kč ? Až bude hladomor, zavítám zas!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Big Food Point?
Trasu k Big Food Point najdete zde odkaz