Recenze

  1. Oliver Ratchsman ★★★★★

    za mě toptier "fastfood" , kuře v pekingské omáčce je tak dobrý že se vždy těším když se zase ukážu v Praze tak že si na to Zajdu , i ostatní pokrmy jsou fire , hodně se poučili z minulých let , kluci z kuchyně jsou příjemní a na jídlo čekačka tak 2-5m , takže za mě bomba

  2. Velický Martin ★☆☆☆☆

    Navštívil jsem to v pátek a byla to velká zklamání. Kuře smrdělo a Bun bo Bowl byl úplně bez chuti.

  3. August ★★★★☆

    Jídlo bylo dobré na to že bylo za 130kč. Jenom moc rychle ohřáté takže jídlo vychladlo do 5-10min dostatečně na to aby mastnota byla problém. Atmosféra není moc příjemná což je díky mastným plastovým stolkům se židlemi pro většinu občerstvení na tomto patře.

  1. Zlata Dadonova ★★★★★

    Do téhle asijské jídelny chodíme pravidelně a s velkou radostí. Jídlo je zde totiž vážně výborné! Nejvíc miluju rýžové nudle s hovězím to je moje srdcovka, kterou si dáváme snad pokaždé. Porce jsou velké, chutě vyvážené a člověk se fakt dobře nají za rozumnou cenu. Také tam pracuje a vaří velmi příjemný a usměvavý personál. Když tak čtu některé negativní komentáře, mám pocit, že si někteří spletli fast food na skoro okraji Prahy s pětihvězdičkovou restaurací v centru. Jasně, že to není fine dining s bílým ubrusem a číšníkem v obleku, ale o to přece vůbec nejde! Je to rychlé, chutné a za skvělou cenu. A přesně tohle to místo splňuje na 100 %. Ten kdo se stěžuje, že je to smažené v oleji, to je snad u fast foodu překvapení? Fast food holt není fitko, ale když to někdo neví, ať si přečte, co znamená fast food. Co se týče rozvozu – je zřejmé, že na fotce na webu vypadá každé jídlo jako z katalogu. Ale ve skutečnosti vám to přivezou v krabičce a ne na talíři jako na fotce :) A hlavně záleží i na tom, jak se kurýr chová k jídlu cestou. Takže nadávat podniku za to, jak vypadá jídlo po doručení, je trochu mimo. Za mě prostě super podnik, kam se budeme určitě rádi vracet. Díky, že vaříte tak skvěle!! (Na fotce je kuřecí nudlová polívka)

  2. Амелия ★★★★★

    Velmi dobré místo. Často sem ráda chodím. Vždy všechno moc dobře a kvalitně připraveno. Nejlepší místo a nejlepší lidé.

  3. Kristýna ★☆☆☆☆

    Dnes tu jím poprvé a naposledy! Objednala jsem si sladkokyselé kuře s rýží. Rýže převařená, sladkokyselá omáčka je horší jak UHO. Sami posuďte podle fotky. Maso je na některých místech tvrdé, ananas vypadá i chutná, jak kdyby byl 2 týdny špatně uložený v ledničce. Toto jídlo si objednávám i jinde a můžu říct, že tohle je nejhorší, které jsem kdy ochutnala. Jediné, co hodnotím kladně, je to, že jsem si k jídlu koupila pití, které je originálně uzavřené pod víčkem flašky. Takže není možnost, že by pití špatně uskladnili. Není se čemu divit - před fast foodem sedí jen pár lidí, kteří jsou tu dle mého názoru stejně jako já prvně a příště si objednají oběd raději jinde. Pán, který připravuje jídlo nepožívá rukavice, nudle vám z platového kyblíku vyndá rukama a pak je hodí na pánev? Jídlo nedojídám, protože i kdybych se k tomuto odvážného činu odhodlala, nebylo by mi to nic platné. Maso se nedá rozkousat, ananas je starý a chutná zkaženě. Opravdu hrůza, rozhodně KYOTO nedoporučuji!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa TOKYO FAST FOOD?

TOKYO FAST FOOD se nachází na adrese Archeologická 2256 155 00, 5 Praha-Praha 13, Česko

Jak se dostanu k TOKYO FAST FOOD?

Trasu k TOKYO FAST FOOD najdete zde odkaz

Advertisements