Shawarma menu 185 Kč- zelenina, kuřecí hranolky, česneková omáčka a cola. Naprosto v pořádku a co je na fotkách, to člověk cca dostane a dostane to hned bez čekání. Rozhodně se najíte více než dole v mekáči.
Fotografie
Recenze
-
miroslav horacek ★★★★★
-
Karel Bojas ★★★★★
Nemají jen shwarmu(kebab), i když ten mají taky velice dobrý. Ale především hotová jídla jako lilek s telecím, musaka a další jidla jsou vždy skvěle dochucené.
-
MFW KPKM ★★★★★
Toto je můj nejoblíbenější kebab v Praze! Jídlo je velmi chutné, čisté a mají skvělý výběr omáček, které si můžete přidat podle své chuti. Prodavač je také velmi milý a zdvořilý.
-
Michal Šedivý ★★★★☆
Jídlo dobré, ceny prijatelné, obsluha sice příjemná, ale už poněkolikáté mi připadá dost neorganizovaná, když vydává jídlo napřeskáčku, nedej bože když dorazí foodora, na wrap pak čekám 10-15 minut
-
Kevin Turek ★★★★★
Edit: 31.10.24 Bohužel po odchodu dvou zaměstnanců - pán s delšími vlasy v culíku a menší slečna v hijabu - velký úpadek.. porce minimálně o třetinu menší, zákaznický přístup nula.. x krát člověk opakuje co chce.. některý den jsem přišel před 12h - byl velký nával a 2x stejná objednávka na pul surové maso.. reklamace obsluze bez významu - špatně rozumí, nemají zájem, další týden čekáme ještě před otevřením a maso už se páli.. “počkejte ještě 5min maso neni” i přes tohle vše stale s kolegou chodíme každý čtvrtek.. každopádně poslední dvě návštěvy hranolky smrdí plísní - buď se smažil plísňový sýr nebo v mrazáku chytlo pachuť.. ale tohle byla poslední kapka :/ mrzí nás, že z pravidelných návštěv musíme jít jinam.. majitel by si měl vážit obsluhy místo toho aby tam byl každých 14 dni někdo jiný.. Do této pobočky chodim pravidelně cca rok aktivně s kolegou navštevujeme 2-3x týdně :) obsluha na jedničku, potěšilo nás když si pani pamatuje naše objednávky, porce ideální žádné ošizené a jidlo vždy chutné
-
R. N. ★★★★★
Jidlo jsem bral s sebou domu, ale prostredi se mi libilo, obsluha moc mila a prijemna a jidlo vynikajici. Moc jsme si pochutnali.
-
Lukas Bartosik ★★★★★
Mé nejoblíbenější jídlo v Galerii Butovice. K tomu velmi milí lidé, vždycky připravení poradit s výběrem a poskládat menu podle přání a potřeb zákazníka.
-
venousek001 ★★★★★
Ač řetězcový fast food, dle výborné chuti není pochyb že gyros je dělaný z čerstvého masa, nikoliv ze zmraženeho polotovaru. Humus a ayran chutnají skvěle. Ostatní ingredience také dobré. Nezbývá než 5/5.
-
Petr Pilát ★★★★★
Příjemná změna a chuť, která na Butovicích chyběla. Kebab v Galerii nabízejí čínské fastfoody, ale v Safíru dostnete vynikající libanonskou Shawermu (které tu říkají Gyros) plus další orientální pochoutky, jako zapečený lilek, nebo Falafel, nebo hummus. Ceny přijatelné, obsluha rychlá a chuť perfektní.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Safir restaurant- Galerie Butovice?
Safir restaurant- Galerie Butovice se nachází na adrese Radlická 520/117, 158 00 Praha 5-Jinonice, Česko
Jaké je telefonní číslo Safir restaurant- Galerie Butovice?
Můžete kontaktovat Safir restaurant- Galerie Butovice na čísle +420 608 478 437
Jak se dostanu k Safir restaurant- Galerie Butovice?
Trasu k Safir restaurant- Galerie Butovice najdete zde odkaz