Recenze

  1. miroslav horacek ★★★★★

    Shawarma menu 185 Kč- zelenina, kuřecí hranolky, česneková omáčka a cola. Naprosto v pořádku a co je na fotkách, to člověk cca dostane a dostane to hned bez čekání. Rozhodně se najíte více než dole v mekáči.

  2. Karel Bojas ★★★★★

    Nemají jen shwarmu(kebab), i když ten mají taky velice dobrý. Ale především hotová jídla jako lilek s telecím, musaka a další jidla jsou vždy skvěle dochucené.

  3. MFW KPKM ★★★★★

    Toto je můj nejoblíbenější kebab v Praze! Jídlo je velmi chutné, čisté a mají skvělý výběr omáček, které si můžete přidat podle své chuti. Prodavač je také velmi milý a zdvořilý.

  1. Michal Šedivý ★★★★☆

    Jídlo dobré, ceny prijatelné, obsluha sice příjemná, ale už poněkolikáté mi připadá dost neorganizovaná, když vydává jídlo napřeskáčku, nedej bože když dorazí foodora, na wrap pak čekám 10-15 minut

  2. Kevin Turek ★★★★★

    Edit: 31.10.24 Bohužel po odchodu dvou zaměstnanců - pán s delšími vlasy v culíku a menší slečna v hijabu - velký úpadek.. porce minimálně o třetinu menší, zákaznický přístup nula.. x krát člověk opakuje co chce.. některý den jsem přišel před 12h - byl velký nával a 2x stejná objednávka na pul surové maso.. reklamace obsluze bez významu - špatně rozumí, nemají zájem, další týden čekáme ještě před otevřením a maso už se páli.. “počkejte ještě 5min maso neni” i přes tohle vše stale s kolegou chodíme každý čtvrtek.. každopádně poslední dvě návštěvy hranolky smrdí plísní - buď se smažil plísňový sýr nebo v mrazáku chytlo pachuť.. ale tohle byla poslední kapka :/ mrzí nás, že z pravidelných návštěv musíme jít jinam.. majitel by si měl vážit obsluhy místo toho aby tam byl každých 14 dni někdo jiný.. Do této pobočky chodim pravidelně cca rok aktivně s kolegou navštevujeme 2-3x týdně :) obsluha na jedničku, potěšilo nás když si pani pamatuje naše objednávky, porce ideální žádné ošizené a jidlo vždy chutné

  3. R. N. ★★★★★

    Jidlo jsem bral s sebou domu, ale prostredi se mi libilo, obsluha moc mila a prijemna a jidlo vynikajici. Moc jsme si pochutnali.

  1. Lukas Bartosik ★★★★★

    Mé nejoblíbenější jídlo v Galerii Butovice. K tomu velmi milí lidé, vždycky připravení poradit s výběrem a poskládat menu podle přání a potřeb zákazníka.

  2. venousek001 ★★★★★

    Ač řetězcový fast food, dle výborné chuti není pochyb že gyros je dělaný z čerstvého masa, nikoliv ze zmraženeho polotovaru. Humus a ayran chutnají skvěle. Ostatní ingredience také dobré. Nezbývá než 5/5.

  3. Petr Pilát ★★★★★

    Příjemná změna a chuť, která na Butovicích chyběla. Kebab v Galerii nabízejí čínské fastfoody, ale v Safíru dostnete vynikající libanonskou Shawermu (které tu říkají Gyros) plus další orientální pochoutky, jako zapečený lilek, nebo Falafel, nebo hummus. Ceny přijatelné, obsluha rychlá a chuť perfektní.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Safir restaurant- Galerie Butovice?

Safir restaurant- Galerie Butovice se nachází na adrese Radlická 520/117, 158 00 Praha 5-Jinonice, Česko

Jaké je telefonní číslo Safir restaurant- Galerie Butovice?

Můžete kontaktovat Safir restaurant- Galerie Butovice na čísle +420 608 478 437

Jak se dostanu k Safir restaurant- Galerie Butovice?

Trasu k Safir restaurant- Galerie Butovice najdete zde odkaz

Advertisements